Skuteczny krem na cellulit – czyli jaki?

jski krem na cellulit

Cellulit, nieestetycznie wyglądające zgrubienia w obrębie skóry, zwłaszcza ud, pośladków, brzucha, pojawiające się najczęściej u kobiet w różnym wieku, z różną masą. Jakie są przyczyny występowania tej przypadłości i jak sobie z nią radzić? Cellulit, popularnie nazywany skórką pomarańczową, w zaawansowanej fazie wygląda dokładnie w ten sposób, co zewnętrzna warstwa popularnego owocu. Podłoże cellulitu leży w nieprawidłowym funkcjonowaniu układu krwionośnego i limfatycznego oraz zbytnim odkładaniu tkanki tłuszczowej. Do powstania cellulitu przyczyny muszą jednak wystąpić jednocześnie. Kiedy tłuszcz, odkładający się pod warstwą skóry, napotyka nagromadzoną wodę z toksynami, otaczającą jego komórki, woda natomiast z zanieczyszczeniami nie może zostać prawidłowo odprowadzona, blokując zarówno eliminację zanieczyszczeń, jak i tkankę tłuszczową, pojawiają się szpecące skórę zgrubienia.

Aby zlikwidować cellulit, a przede wszystkim przyczyny jego powstawania, należy stosować kremy na cellulit, które posiadają naturalne składniki aktywne, stymulujące komórki do prawidłowego funkcjonowania. Kiedy rozpocznie się się kurację, ma duże znaczenie, krem na rozstępy i cellulit będzie działał najefektywniej, jeśli kurację wdrożymy już przy pierwszych symptomach, a sposób, w jaki wmasowujemy krem, powinien pobudzać ukrwienie skóry. Krem na cellulit należy wmasowywać ruchami okrężnymi, szybkimi, dzięki którym składniki doskonale się wchłoną. Stosując krem regularnie, efekty będą odczuwalne.

Serum Vialise, doskonałe do walki z cellulitem

walka z cellulitem

Krem na cellulit, serum Vialise jest preparatem, składającym się z naturalnych składników, skomponowanych w taki sposób, aby optymalnie działały na problemy skóry, dotkniętej cellulitem. W jego składzie nie znajdziemy sztucznych barwników, kompozycji zapachowych, substancji konserwujących, parabenów, silikonów, emulgatorów PEG. Jego unikalny skład, zapewniający skuteczność to przede wszystkim wyciągi roślinne, dobrane w taki sposób, aby ich wspólne działanie przynosiło oczekiwany efekt działania na przyczynę problemu.

Ekstrakt z bluszczu pospolitego zmiękcza skórę, pozwala wchłonąć się doskonale substancjom, zawartym w serum, rozpuszcza tłuszcz. Dzięki ekstraktowi z bylicy bożego drzewka, poprawia się krążenie w skórze. Ekstrakt z myszopłochu kolczastego wpływa na uszczelnienie naczyń włosowatych, optymalizację krążenia żylnego, posiada właściwości przeciwzapalne. Działanie przeciwzapalne oraz antybakteryjne, w połączeniu z wpływem na prawidłowe krążenie, posiada wyciąg z kasztanowca zwyczajnego. Wyciąg z guarany uelastycznia skórę, wpływając na poprawę przepływu limfy, natomiast algi poprawiają napięcie skóry, wpływają na regenerację naskórka, działają przeciwuczuleniowo i przeciwzapalnie. Substancje pomocnicze, takie jak gliceryna, propanediol, lecytyna, D- panthenol, kwas askorbinowy, rutyna, kofeina, dodatkowo wzmagają działanie serum.

Dowiedz się również, jak wybrać balsam na cellulit: https://usunac-cellulit.pl/balsam-na-cellulit-jak-go-wybrac/

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

Skuteczny krem na cellulit, nawet o doskonałym składzie aktywnym, takim jak w przypadku serum Vialise, nie będzie stuprocentowo skuteczny, jeśli czynności organizmu nie zostaną wzmocnione zdrową dietą oraz aktywnością fizyczną. Aby skutecznie wyeliminować problem cellulitu, należy zadziałać na kilku płaszczyznach. Unikanie w diecie tłuszczów zwierzęcych i produktów wysoce przetworzonych, poprawi funkcjonowanie organizmu, odciążając jego układy w walce ze szkodliwymi substancjami. Zdrowe odżywianie to również picie dużych ilości wody, rezygnując jednocześnie z słodzonych, nienaturalnych napojów. Bez odrobiny ruchu, skóra wiotczeje i żaden krem nie będzie skuteczny. Kurację kremem na cellulit najlepiej wzmocnić regularnymi ćwiczeniami. Skuteczność działania produktu kosmetycznego będzie wysoka, jeśli organizm od środka będzie odżywiony, nie natomiast obciążony niewłaściwymi produktami.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz