Skup nieruchomości i wycena nieruchomości online

Skup nieruchomości i wycena nieruchomości online

Rynek nieruchomości jest obecnie bardzo rozbudowany i działa na nim naprawdę wiele podmiotów, które świadczą różnorakie usługi. Szukając sposobu na szybką i bezproblemową sprzedaż mieszkania za gotówkę, możesz znaleźć warte uwagi firmy, wspierające poprawne przeprowadzanie transakcji kupna i sprzedaży. O ile większość osób kojarzy sposób świadczenia usług przez biura nieruchomości, to stosunkowo młodym kierunkiem jest tzw. skup nieruchomości. I o tym chcielibyśmy dzisiaj opowiedzieć.

Co to jest skup nieruchomości i czy możliwa jest wycena nieruchomości online?

Skup nieruchomości to firma świadcząca usługi odkupu mieszkań, domów, a także innego rodzaju majątki tego typu. Warto wiedzieć, że w Polsce skupy nieruchomości kojarzone są z firmami oferującymi nieuczciwe transakcje, polegające głównie na proponowaniu zaniżonych ofert kupna lokalu. O ile w latach 90 tych takie rozwiązania były często praktykowane i wiele spraw kończyło się w sądzie, obecnie skup nieruchomości to bezpieczna firma, która nie tylko pomoże Ci pozbyć się problemu z niechcianą nieruchomością, ale i przeprowadzi Cię przez transakcję krok po kroku. Skup nieruchomości https://transakcja24h.pl/ jest taką właśnie firmą w dodatku działa online.

Można wypisać wiele zalet tego typu usług, do czego zresztą za chwilę przejdziemy, ale najpierw chcielibyśmy przybliżyć, jak przedstawia się współpraca i jak działa skup nieruchomości online.

Jak działa skup mieszkań za gotówkę?

Po pierwsze, wyobraź sobie, ile czasu i pieniędzy możesz zaoszczędzić, jeśli skontaktujesz się z Tranakcja24h.pl. Oto lista profitów wchodząca w jakość naszych usług, które świadczymy:

 • kontakt online i ocena stanu mieszkania ze zdjęć (docenisz tę możliwość, jeśli mieszkasz w innym mieście, niż jest mieszkanie, które sprzedajesz),
 • wycena nieruchomości online (zupełnie niezobowiązująca i za darmo),
 • brak konieczności szukania nabywcy (wystawiania ofert, płacenia za ogłoszenia, zwalniania się z pracy lub wyczekiwania wieczorami, żeby pokazać kupcowi mieszkanie),
 • pomoc w zgromadzeniu dokumentacji potrzebnej do sprzedaży mieszkania,
 • minimum formalności,
 • żadnych prowizji,
 • żadnych umów o współpracę,
 • brak jakichkolwiek zobowiązań poza tymi, wynikającymi z uczciwej umowy notarialnej,
 • umowa bez kruczków podpisana u niezależnego notariusza (sam możesz wybrać kancelarię w swoim mieście),
 • pomoc w opróżnieniu mieszkania i załatwieniu innych formalności,
 • brak oczekiwania na to, aż otrzymamy kredyt z banku – pieniądze dostaniesz od ręki po podpisaniu umowy (płatność przelewem lub gotówką).

Te oraz wiele innych rozwiązań oferujemy naszym klientom.

Skup nieruchomości to przede wszystkim skup mieszkań za gotówkę – szybko

Skup nieruchomości Transakcja24h.pl prowadzi skup mieszkań i skup nieruchomości za gotówkę i od ręki. Od momentu skontaktowania się z nami, to znaczy od kiedy wyślesz nam formularz z danymi dotyczącymi zbywanego mieszkania lub domu, otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin. W informacji zwrotnej od nas otrzymasz od razu wycenę nieruchomości online, a potem przejdziemy do dalszych ustaleń.

Zobacz na obrazku, jak to wygląda:

Skup nieruchomości i wycena nieruchomości online

Czy wycena nieruchomości online jest miarodajna?

Wiele osób zastanawia się, na jakiej podstawie dokonywana jest wycena nieruchomości online. Pytanie o te kwestie jest jednym z najczęstszych, jakie otrzymujemy. Otóż aby dokonać wyceny online, kierujemy się sprawdzonymi narzędziami, biorąc pod uwagę wartość rynkową mieszkania lub domu, stan techniczny, stan prawny, spłatę potencjalnych długów. Osoby zainteresowane sprzedażą obiektu mieszkalnego powinny zainteresować się taką ofertą, gdyż umożliwia szybsze zrealizowanie procesu sprzedaży.

Jakie nieruchomości skupujemy?

Skup nieruchomości Transakcja24h.pl prowadzi szeroką działalność i jest zainteresowany zakupem każdego rodzaju nieruchomości. Nie ma znaczenia to, jaki mają stan techniczny czy przeznaczenie. Prowadzimy skup mieszkań i domów do remontu.

Proces sprzedaży przebiega sprawnie i bez żadnych kruczków prawnych. Jeśli z jakiegoś powodu potrzebujesz czasu, możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną sprzedaży (wtedy otrzymasz zadatek), a główną umowę kupna w późniejszym terminie. To rozwiązanie stosujemy na przykład przy skupie zadłużonych mieszkań. Właściciel nieruchomości otrzymuje pierwszą transzę pieniędzy, która umożliwia mu spłacenie długów.

Reszta pieniędzy za zakup nieruchomości zostaje wypłacona po podpisaniu umowy kupna u notariusza i przechodzi na własność byłego właściciela. Taka możliwość daje szansę rozpoczęcia nowego etapu w życiu bez długów.

Skup nieruchomości i wycena nieruchomości online

Przeczytaj również

Dodaj komentarz