Prezent dla fana BMW – 3 sprawdzone propozycje

Prezent dla fana BMW - 3 sprawdzone propozycje

Właściciel BMW, który jest zadowolony ze swojego pojazdu, na pewno się ucieszy z gadżetu samochodowego. Doda on autu wyjątkowy akcent. Istnieje mnóstwo akcesoriów na rynku. Tylko, które to te najlepsze akcesoria BMW? Wiele z tych akcesoriów jest funkcjonalnych w jakiejś formie lub stylu, podczas gdy inne są czysto estetyczne. Odpowiedni gadżet pozwoli spersonalizować BMW.

Gadżety samochodowe dla fana BMW

To oczywiste – gadżety samochodowe BMW to idealny pomysł dla fana tej kultowej marki. Bardzo przystępnym cenowo i sprytnym akcesoriem uzupełniającym BMW jest oświetlenie sufitowe LED. Lampy LED do projektorów są niezwykle łatwe w instalacji, zajmuje to około pięciu minut. Te lampki drzwiowe oświetlają podłogę po otwarciu drzwi. Zapewniając stylowe oświetlenie, które przyda się podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu.

Ludzie mogą powiedzieć, że nie należy oceniać książki po okładce, ale wiemy też, że nie ma znaczenia, ile pracy włoży się w wyposażenie BMW od środka, jeśli na zewnątrz jest pokryty rdzą i plamami wody. Więc jeśli ktoś parkuje BMW na zewnątrz, będzie potrzebować niezawodnego pokrowca na samochód, który chroni lakier przed żywiołami. Pokrowiec na samochód, którego powłoka odbija promieniowanie UV, która chroni przed słońcem i wodą, kurzem, brudem, rdza będzie strzałem w dziesiątkę dla posiadacza BMW.

Nakładki antypoślizgowe na pedały nie tylko świetnie wyglądają w porównaniu z pedałami fabrycznymi, ale oferują ogólnie lepsze wrażenia z jazdy, lepszą reakcję i wyraźniejszą informację zwrotną od kierowcy. Charakteryzują się antypoślizgową konstrukcją i wytrzymałą konstrukcją ze stali nierdzewnej. Montaż tych stylowych nakładek na pedały nie wymaga wiercenia ani spawania.

Gadżety samochodowe BMW – jak wybrać?

Wybór między wieloma dostępnymi na rynku gadżetami może wydawać się bardzo trudny. Dlatego poza miłością do samochodów marki BMW warto pod uwagę wziąć też inne zainteresowania czy pasje obdarowywanego.

Jeśli fan BMW jest też miłośnikiem porządku może warto kupić mu dywaniki podłogowe BMW. Może fabryczne dywaniki samochodowe już się zużyły. Dostępna jest szeroka gama dywaników podłogowych BMW w różnych odcieniach, takich jak beż lub czerń, które dopełnią wnętrze auta. Istnieją również opcje mat podłogowych na każdą pogodę lub na cały sezon.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz