Wystawa SuperThings. Poznaj bohaterów ze świata Kaboom City i zgarnij nagrody

konkurs w galerii

Nie lada gratka dla miłośników SuperThings. Już w najbliższy weekend wyjątkowa ekspozycja ze świata popularnych figurek. Na dzieci czeka moc atrakcji i konkurs, w którym do wygrania są figurki SuperThings.

Wystawa to niepowtarzalna okazja, aby poznać wszystkie postaci SuperThings: Superbohaterów i Złoczyńców, a także całe miasto Kaboom City. Będą rozmieszczone w sześciu gablotach – po jednej na każdą serię. Podczas wystawy można też zdobyć w konkursie kolejne figurki do kolekcji.

Na czym polega zabawa? Trzeba odnaleźć wszystkie makiety i na mapce konkursowej przypisać odpowiednie cyfry serii zabawek do koloru danej serii. Po uzupełnieniu mapki należy zgłosić się na stanowisko obsługi wystawy i odebrać pamiątkowy dyplom oraz figurkę SuperThings. Makiety rozmieszczone są na parterze centrum handlowego Magnolia Park: między Empikiem i sklepem ZARA, a stanowisko konkursowe – na placu przed Empikiem.

Do rozdania jest 2000 saszetek OnePack SuperThings

Poza konkursem zaplanowano dla dzieci wiele innych atrakcji, m.in. emisję bajek z najnowszej serii oraz maskotkę XXL ze świata SuperThings, z którą będzie można zrobić sobie zdjęcie. Pamiątkową fotografię będzie można wykonać także z dwoma pojazdami ze świata SuperThings.

Ekspozycja zaplanowana jest na weekend 28-29 sierpnia. Będzie dostępna od 10.00 do 20.00. – Dzieci uwielbiają świat SuperThings. Wystawa to świetna okazja, aby spędzić czas na zabawie w rodzinnym gronie. Przy okazji można połączyć przyjemne z pożytecznym i zrobić zakupy, bo  najbliższa niedziela jest handlowa. Zapraszamy od 9.00 – zachęca Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz