Poznajemy zdrowe marki. Produkty firmy ForMeds

zdrowe suplementy

Gdy mowa o producentach suplementów diety, najczęściej padają nazwy firm pochodzących ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii lub Niemiec. Na rynku preparatów uzupełniających pojawiają się jednak coraz śmielej rodzime przedsiębiorstwa. Jednym z nich jest polska marka ForMeds. Warto poznać jej historię oraz asortyment, który cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów sklepów z suplementami.

Kilka faktów o marce ForMeds

Prężnie rozwijająca się firma powstała w 2012 roku. Założycielom zależało na tym, aby produkty były tworzone bez chemicznych dodatków. Suplementy diety ForMeds miały być w jak największym stopniu naturalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne. Szczególnie spełnienie ostatniego z wymienionych postanowień założycielskich wymagało od firmy przyjęcia ścisłych procedur produkcyjnych. Udało się to osiągnąć dzięki współpracy najwyższej klasy specjalistów, których kompetencje pozwoliły wdrożyć zasady kontroli jakości i testowania opracowanych receptur.

Każdy ze składników użytych do produkcji suplementów diety pochodzi od sprawdzonych europejskich dostawców. Ponadto warto podkreślić także, że preparaty uzupełniające ForMeds znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS-BLOZ. Suplementy są tworzone w zakładzie działającym według procedur HACCP oraz GMP/GHP. Firma poszczycić może się również otrzymaniem w 2018 i 2019 roku prestiżowego certyfikatu European Quality®.

Suplementy diety ForMeds – w trosce o zdrowy styl życia

Nie byłoby wyżej wymienionych osiągnięć, gdyby nie zadowolenie klientów, którzy korzystają z suplementów diety ForMeds. Także i oni swoimi zakupami oraz zamówieniami preparatów uzupełniających potwierdzają opinię, że polska marka jest godna zaufania. W asortymencie rodzimego przedsiębiorstwa znaleźć można nie tylko typowe suplementy diety, ale również witaminy i minerały oraz ekstrakty roślinne i ziołowe.

Dominująca część z nich wspiera poprawę samopoczucia oraz redukcję stresu poprzez regulowanie funkcjonowania układu nerwowego. Wiele suplementów diety ForMeds wpływa korzystnie na układ odpornościowy i pomaga zadbać o zdrowy wygląd włosów, skóry i paznokci. Kto szuka sposobu na zwiększenie koncentracji i zdolności zapamiętywania, ten również może sięgnąć do oferty marki. Przyjrzyjmy się zatem wybranym suplementom ForMeds z bliska:

ForMeds BICAPS Caffeine

To propozycja dla osób, które narzekają na własne rozkojarzenie i chcą to zmienić. Zawiera naturalną mikrokapsułkowaną kofeinę. Jak można wyczytać z etykiety, ForMeds BICAPS Caffeine posiada skład wolny od syntetycznych dodatków, a roślinna kapsułka została wykonana z pullulanu.

ForMeds F-Multi Minerals

Ten suplement diety ForMeds jest zestawem aż jedenastu składników mineralnych, w tym m.in. chromu, jodu, magnezu oraz potasu i selenu. Posiada innowacyjną i łatwo przyswajalną formę proszku. ForMeds F-Multi Minerals nie zawiera sztucznych wypełniaczy, barwników ani konserwantów.

ForMeds Olicaps Omega-3

Jednym z bestsellerów marki ForMeds jest Olicaps Omega-3. Głównymi składnikami tego suplementu diety są pozyskiwane z oleju rybiego kwasy EPA i DHA. Wspomaga pracę serca, mózgu i narządu wzroku, o ile dzienna dawka spożycia wynosi minimum 250 mg.

Oferta producenta jest znacznie obszerniejsza. Można zatem skorzystać ze strony internetowej ForMeds, aby przejrzeć dostępny katalog. Równie dobrym rozwiązaniem jest odwiedzenie specjalistycznych sklepów internetowych (np. Shaman.pl).

Przeczytaj również

Dodaj komentarz