Odśwież wnętrza swojego domu – zmień gałki i uchwyty meblowe

Odśwież wnętrza swojego domu - zmień gałki i uchwyty meblowe

Chcesz coś zmienić we wnętrzach? Znudziła Ci się dotychczasowa aranżacja? Nie musisz robić remontu i przeprowadzać wielkich rewolucji. Wystarczy zmiana kilu drobiazgów, by całkowicie odmienić stylistykę pomieszczeń i nadać im innego charakteru. Jak? Zmień uchwyty do szafek. To naprawdę działa. Spójrz, jakie to proste.

Detal, który ma znaczenie

Potencjał uchwytów do mebli już wiele lat temu dostrzegli projektanci. Wykorzystują je w swoich pracach i pomysłach, by stworzyć oryginalne wystroje i nadać wnętrzu charakteru. Uchwyty i gałki meblowe mogą bowiem stać się ozdobą pomieszczenia lub stworzyć niepowtarzalny klimat w dowolnej stylistyce. To również doskonały pomysł na odświeżenie wnętrza, bez kosztownego remontu.

Czy producent ma znaczenie?

Sklepy wnętrzarskie oferują całą gamę produktów. Warto jednak zwrócić uwagę na producenta. Uchwyty i gałki z rodzimego rynku są zdecydowanie lepszej jakości niż te sprowadzane z zagranicy. Polska produkcja to nie tylko trwałość, ale również doskonałe wykonanie oraz materiały najwyższej jakości. Nasze produkty tworzone są w oparciu o najwyższe międzynarodowe normy, co potwierdza certyfikat ISO.

Pomysły na każde wnętrze

Sklepy oferują tak szeroki wybór produktów, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiednie uchwyty i gałki. Okrągłe i podłużne w stylu retro, błyszczące i bogato zdobione w stylu glamour, klasyczne i eleganckie, czy minimalistyczne do pomieszczeń urządzonych w stylu skandynawskim. Bogata jest również kolorystyka. Producenci oferują całą paletę barw. Począwszy od bieli, miedzi, stali, czerni i wszystkich kolorów tęczy. To pozwala na dowolną aranżację. Odrobina inwencji twórczej wystarczy, by zmienić klimat domu.

Design kontra wygoda

Wygląd to istotny aspekt, jednak nie można zapomnieć o praktycznej stronie uchwytów i gałek. Za uniwersalny charakter produktów odpowiada głównie ich kształt i wielkość. Jak zatem wybrać idealne uchwyty i gałki meblowe do pomieszczeń? Jeśli w domu są dzieci warto mieć na uwadze krawędzie. Na rynku można bowiem znaleźć produkty bezpieczne dla dzieci, które są praktyczne, wygodne i doskonale wyglądają. Wśród nich uchwyty w kształcie muszelki, które posiadają specjalne zagłębienie na koniuszki palców. Ornamentowe i mało funkcjonalne, ale ozdobne uchwyty lepiej zamontować w meblach, których nie używa się tak często. Komoda w stylu vintage z ozdobnymi uchwytami doskonale prezentuje się we wnętrzach. Podobnie jak toaletka w sypialni z pękną błyszczącą gałką. Funkcjonalność jest niezwykle istotna szczególnie w kuchni i łazience. Podłużne uchwyty przymocowane poziomo mogą również pełnić funkcję wieszaka. Dlatego są tak chętnie wybierane do mebli łazienkowych i kuchennych.

Jeśli zatem chcesz odmienić wnętrza bez kosztownego nakładu wymień uchwyty i gałki meblowe. Rynek jest tak bogaty w produkty, że z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla kuchni, salonu, sypialni i łazienki. Wybierając dodatki kieruj się nie tylko wyglądem, ale również jakością wykonania. Niektóre uchwyty, jak np. kuchenne są bowiem dość intensywnie eksploatowane.

Artykuł powstał we współpracy z dotmanufacture.com

Przeczytaj również

Dodaj komentarz