Porady stylisty – dlaczego warto z nich korzystać?

porady stylistyczne

Każdy z nas ma swój indywidualny styl, ale nie zawsze jesteśmy w stanie jasno go określić. Często także nieumiejętnie dobieramy elementy garderoby czego skutkiem jest uczucie dyskomfortu. Kolejna kwestia to także chęć bycia w zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Jak to wszystko umiejętnie połączyć, aby wyglądać dobrze i równie pozytywnie się czuć? Jeśli sami nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedzi na to pytanie z pomocą przyjdzie stylista, który nie tylko zdefiniuje nasz look, ale także doradzi w jakich krojach, kolorach czy fasonach jest nam po prostu najlepiej.

Porady stylisty – każdy z nas jest inny

Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że każdy z nas to osobna jednostka, indywidualna, co warto podkreślić. Dlaczego? Otóż w dużej mierze chodzi o to, iż ślepe podążanie za trendami jest po prostu złym kierunkiem. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że odzież, która się nam podoba nie zawsze będzie się na nas dobrze prezentowała mimo iż na setkach innych osób znakomicie. Zdefiniowanie własnego stylu warto więc zacząć od tego, aby po pierwsze jasno określić swoje upodobania, a następnie zastanowić się nad tym, czy oby na pewno będziemy w nich prezentować się korzystnie.

Dlaczego warto korzystać z porad stylisty? Po to, żeby oszczędzać!

Tak, oszczędzać. Ile razy zdarzyło się nam, że widząc w sklepie ładne ciuchy kupowaliśmy je tylko i wyłącznie pod wpływem impulsu. Kolor przyciągnął nas niczym magnes, a innym razem cena była tak okazyjna, że nie sposób było nie skorzystać z promocji. Takie działanie powoduje, że w garderobie miejsca jest ja na przysłowiowe lekarstwo, a my nadal nie wiemy w co się ubrać. Najgorszym z możliwych scenariuszy jest zaleganie niepotrzebnych ciuchów, które założyliśmy na siebie zaledwie wtedy, kiedy przymierzaliśmy je w sklepie. Kiepskim pomysłem będzie także ich wyrzucanie. Zawsze można oddać je potrzebującym. Ale co dalej z naszą szafą? Tu z pomocą właśnie przychodzi stylista, który będzie takim naszym modowym hamulcem bezpieczeństwa. Nie pozwoli kupić ciuchów tylko dlatego, że akurat są w promocji, chyba, że będziemy się w nich świetnie wyglądać.

Zobacz także: https://decoline.pl/trendy-we-wnetrzach-2021-sprawdz-czego-nie-moze-zabraknac-w-twoim-mieszkaniu/

Gdzie szukać porad stylisty

Porady stylisty są dostępne między innymi w Złotych Tarasach. Jest to największa galeria handlowa w Warszawie. Pod swoim dachem mieści zarówno sklepy z ubraniami od światowej sławy projektantów, jak i bardzo popularne sieciówki. Porady stylisty w tym centrum handlowym bez problemu można zamówić w wersji online. Zważywszy na sytuację związaną z pandemią koronawirusa jest to wręcz nawet wskazane. Do usług pozostają znani i cenieni w branży specjaliści, którzy wezmą pod uwagę zarówno indywidualne preferencje, jak i wszystko to, co definiuje poczucie stylu. Nie bez znaczenia będzie także podejście do tematu pod względem ocenienia figury oraz urody tak, aby ubrania podkreślały wszystkie atuty i pasowały do naszej osobowości.

Przeczytaj również