Kolekcja letnia Nadwyraz.com

letnia kolekcja

Nowa, wakacyjna kolekcja od Nadwyraz.com – marki odzieżowej, która promuje literaturę i poprawną polszczyznę. Ubierz się w słowa!

Nadwyraz.com to młoda polska marka odzieżowa słynąca z produktów inspirowanych literaturą, kulturą i językiem polskim. Nadwyraz.com prezentuje premierę nowej, wakacyjnej kolekcji inspirowanej zarówno górami, jak i polskim morzem, w której nie zabrakło kreatywnych nawiązań do rodzimej literatury i języka polskiego.

Seria OBIEŻYŚWIAT dedykowana jest wszystkim podróżnikom, włóczykijom i fanom górskich wędrówek. Znajdziemy w niej m.in. koszulki, skarpetki, czy torby bawełniane. Idealnym wyborem dla miłośników wakacji nad Bałtykiem, nadmorskich kurortów i wyrafinowanego poczucia humoru będzie koszulka NAD MIELNEM, nawiązująca do twórczości Elizy Orzeszkowej.

W kolekcji nie zabrakło również skarpetek – najbardziej przykuwają wzrok zielone JARZYNY / JEŻYNY bazujące na wyrafinowanej zabawie polszczyzną. Znajdziemy w niej również asymetryczne skarpetki WAKACJE w akacje, które łączą w jedno dwa słowa kojarzące się z błogostanem i beztroską. W ofercie pojawiły się również skarpety stopki w trzech oryginalnych wzorach: ŻE TĘ, WELTSCHMERZ i OBIEŻYŚWIAT.

Miłośnicy klasyki literatury polskiej, mogą odnaleźć dwa nowe wzory koszulek nawiązujące do popkultury

THE WIESZCZERS, czyli polscy wieszcze narodowi przechodzący przez ulicę Abbey Road to idealny pomysł na prezent dla fanów Beatlesów. Z kolei koszulka POZYTYWNIE z wzorem przedstawiającym najbardziej znanych polskich pozytywistów w drodze – Sienkiewicza, Prusa, Konopnicką i Orzeszkową przypadnie do gustu podróżnikom i osobom patrzącym na świat przez różowe okulary. Natomiast z myślą o osobach preferujących bardziej klasyczne i minimalistyczne wzory powstała torba DO TYCH PÓL z kultowym cytatem z inwokacji.

Jeśli tegoroczne wakacje z różnych względów nie napawają Cię optymizmem, torba z hasłem “DRAMAT – sztuka wystawiana przez życie” to najlepsza propozycja na ten trudny moment życia.

Hasło przewodnie Nadwyraz.com brzmi: “Ubierz się w słowa!”, co dobrze oddaje charakter marki i jej ideę. Założyciele pragnęli stworzyć firmę przedstawiającą literaturę i polszczyznę w interesujący sposób, pełniącą funkcję edukacyjną, ale także oferującą dobrej jakości produkty, z którymi można się utożsamić.

Nasze wzory stworzone przez polskich projektantów bazują na inteligentnej zabawie słowem, żartach i łamańcach językowych. Wykorzystujemy bogactwo języka polskiego i często korzystamy z zapomnianych i trudnych słów – wyjaśnia Maciej Piotrowski.

Koszulki z poetami takimi jak Słowacki, Kochanowski czy Mickiewicz sprawiają, że każdy fan literatury polskiej znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdują się także wzory promujące piękno języka polskiego, które idealnie sprawdzają się jako prezent dla obcokrajowca lub jako garderoba na zagraniczny wyjazd – dodaje Kacprzykowski.

W ofercie sklepu znajdują się koszulki, bluzy, skarpety, kubki, plakaty i inne akcesoria, a asortyment stale się poszerza. Wszystkie rzeczy są produkowane od A do Ż przez polskie manufaktury i cechują się najwyższą jakością. Można je kupić w sklepie online pod adresem www.nadwyraz.com oraz w salonach Empik.

XXX

Nadwyraz.com to marka, która powstała w 2017 roku z myślą o miłośnikach polszczyzny i literatury. Założyciele marki, Krzysztof Kacprzykowski i Maciej Piotrowski, tworzą wyjątkowe produkty inspirowane językiem polskim oraz rodzimą literaturą, z którymi może utożsamiać się każdy Polak. Produkty Nadwyraz.com podbiły serca Polaków nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie – wszędzie tam, gdzie są nasi rodacy. Produkty marki dostępne są również w salonach empik oraz w sklepach Baltona na lotniskach w Warszawie i Wrocławiu. Nadwyraz.com to dziecko projektu polszczyzna.pl, którego stronę na Facebooku śledzi ponad 300 tysięcy osób.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz