Mniejszy apetyt – recenzja produktu Chitosan + chrom

Na pewno doświadczyliście kiedyś takich chwil, że mieliście ochotę zjeść konia z kopytami. No to wyobraźcie sobie teraz taką ochotę x 5. I to w okresie, kiedy się odchudzałem. Ta żądza jedzenia była tak silna, że nie raz się łamałem i sięgałem po zabronione rzeczy. Tu kebab, tu ciastko. Szkoda gadać…

Za nic nie wiedziałem, jak zmniejszyć apetyt, ale wiedziałem, że muszę jakąś metodę w końcu znaleźć, bo inaczej nigdy nie schudnę. Zastanawiałem się mocno i wciąż szukałem odpowiedzi na pytanie, jakie są najlepsze blokery apetytu.

I w końcu po paru rozmowach z dietetykiem sięgnąłem po Chitosan + chrom. Teraz opiszę Wam moje doświadczenia z tym produktem.

Chitosan + chrom – opis

Generalnie jest to suplement diety przeznaczony szczególnie dla osób odchudzających się, którego zadaniem jest eliminacja ataków głodu. Na początku nie dowierzałem w to, że suplement może cokolwiek zdziałać w tym temacie. Niby jakim cudem? Przecież to nie lek, to nie leczy. Jednak mój znajomy dietetyk powiedział, że skład tego produktu jest przeznaczony ściśle do tego i całkiem daje radę.

Chitosan + chrom – skład

Chodziło mu o chrom, który zgodnie z tym, co powiedział, utrzymuje prawidłowy poziom cukru we krwi i tak wszystko robi, żeby organizm nie odczuwał zbyt szybko głodu. Zapytałem: no dobrze, a co to w takim razie jest ten chitosan? Nigdy wcześniej nie słyszałem o tym. Okazało się, że to włókno ze skorupiaków (że co?!), które dobrze wchłania składniki odżywcze i pozwala wytrzymać ten czas oczekiwania do kolejnego pełnego posiłku.

Ostatecznie dałem się przekonać i rozpocząłem stosowanie. Poniżej mój opis tego, jak przebiegała kuracja

Chitosan + chrom – efekty

Pierwsze efekty, na jakie przyszło mi czekać, pojawiły się po kilku dniach. I niestety nie było to zmniejszenie apetytu. Odczułem za to poprawę nastroju i wydawało mi się, że mój organizm lepiej zaczął trawić pożywienie. Dopiero po jakichś dwóch tygodniach uczucie sytości zaczęło się utrzymywać na dłużej – wcześniej miałem ochotę już coś zjeść w godzinę po obiedzie (który wiadomo, jaki jest na diecie – za mały!), a po Chitosanie jakieś 3 godziny mogłem funkcjonować w miarę normalnie. Cóż z tego, skoro po tym czasie wilczy głód wracał i już nie mogłem myśleć o niczym innym.

Niestety w kolejnym miesiącu to się nie zmieniło i raczej nie zdarzało się, bym mógł dotrwać spokojnie do kolejnego posiłku głównego. Trzeba jednak powiedzieć, że przez to, że dłużej mogłem wytrzymywać bez podjadania, udało mi się zrzucić 2 kg. Tego akurat się nie spodziewałem.

Chitosan + chrom  – opinie

Z tego co mówił mój znajomy Chitosan miał znacznie zmniejszyć uczucie głodu. Ja jestem w miarę zadowolony, bo trochę ten produkt ograniczył moje zapędy jedzeniowe i dzięki temu udało mi się nieco zrzucić (łącznie 4 kg w ciągu 2 miesięcy), jednak do ideału mu daleko.

Na pewno trzeba pamiętać o tym, żeby trzymać się ustalonej diety i nie zmieniać jej. A jeśli chodzi o podjadanie, polecam wesprzeć się suplementem, ale jednak nie można polegać wyłącznie na nim. Ćwiczcie silną wolę!

Post Author: Janek

1 thought on “Mniejszy apetyt – recenzja produktu Chitosan + chrom

    Kuklux

    (16 listopada 2017 - 10:01)

    Stary po prostu nie żryj tyle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.