LashParade skuteczne serum do rzęs

LashParade to nowa propozycja dla wszystkich, którzy chcą zadbać o kondycję i wygląd swoich rzęs. Regularne stosowanie kosmetyków do oczu i doklejanie sztucznych kępek może prowadzić do osłabienia naturalnej struktury rzęs. W celu ich odbudowy stosuje się zdrową, pełnowartościową i zbilansowaną dietę, która bogata jest w witaminy i minerały. Proces odbudowy rzęs jest mozolny i złożony, w związku z czym wiele osób decyduje się na dodatkowe wsparcie w postaci kosmetyków takich jak LashParade.
LashParade – skład, działanie, cena, opinie
LashParade składa się z kilku aktywnych składników. Podstawą jego działania są trzy różne składniki, które na skutek wzajemnego uzupełniania pozwalają przeprowadzić efektywną kurację.

W skład produktu wchodzi:

– Stężona keratyna – ludzki włos składa się niemal w 80% z keratyny. To nierozpuszczalne w wodzie białko, wypełniające warstwę zewnętrzną włosa, oraz warstwę wewnętrzną przy korze włosów. Dzięki jej obecności w serum rzęsy zyskują większą wytrzymałość mechaniczną i są zdecydowanie bardziej elastyczne.
– Kompleks Tripeptide GHK – to kompleks peptydów, które składają się z 3 bardzo ważnych aminokwasów (glycyna, L-histidyna, L-lizyna). Peptydy miedzi są niezbędne do syntezowania kolagenu, a zgodnie z badaniami ich zastosowanie na mieszkach włosowych zwiększa wzrost włosów już w ciągu 14 dni kuracji. Pozwala regenerować cebulki włosowe i stymulować je do wzrostu nowych włosków.
– Hydrolizat Laurdimonium – przypomina budowę keratyny we włosach. Jego najważniejszym zadaniem jest pielęgnacja, odbudowa i naprawa zniszczonych fragmentów włosów i rzęs. Nawilża i odżywia rzęsy.

Działanie LashParade

Opinie użytkowników forum dotyczącym kosmetyków zgodnie potwierdzają działanie LashParade. Zwracają oni uwagę na:
– wydłużanie i zagęszczanie rzęs,
– wzmacnianie struktury rzęs,
– ochronę przed uszkodzeniami rzęs,
– powstrzymywanie wypadania włosków,
– stymulację porostu nowych rzęs,
– odżywanie rzęs,

Gdzie kupić i w jakiej cenie?

Preparat można kupić na stronie internetowej producenta lub na allegro. Cena różni się w zależności od dystrybutorów.

Autor Postu: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.