Żuravit Complex – recenzja produktu na infekcje dróg moczowych

Na pewno wiecie, jak to jest, gdy ciśnie Cię w podbrzuszu i czujesz, że natychmiast musisz do toalety załatwić tę potrzebę. A wiesz, jak to jest, gdy to uczucie towarzyszy Ci prawie non stop? Miałam całkiem niedawno takie dni. Nic wtedy nie możesz zrobić, nie da się na niczym skupić, bo cały czas Twoje myśli uciekają do wc…

Moja znajoma widząc pewnego dnia, że któryś raz z kolei biegnę do toalety, stwierdziła, że stosowane przeze mnie poprzedniego dnia metody zapobiegawcze – picie dużej ilości płynów i okrywanie się ciepłym pledem nic nie dają i poradziła, żebym zaopatrzyła się w jakieś tabletki z żurawiną. Poszłam za jej radą i kupiłam Żuravit Compleks.

Żuravit Complex – skład

Że też sama nie wpadłam na to, żeby kupić żurawinę…A dlaczego akurat Żuravit Complex? Przede wszystkim dlatego, że zawiera wysoko skoncentrowany ekstrakt z żurawiny, a poza tym ekstrakty z liścia pokrzywy i ziela skrzypu, które również działają pozytywnie na układ moczowy. Zawsze słyszałam, że najlepiej łączyć te trzy składniki ze sobą i robić np. napary, ale nie oszukujmy się: kto ma na to czas? Znacznie szybciej i prościej łyknąć tabletki. Sęk w tym, żeby te tabletki zadziałały. No, ale wyglądało na to, że skład jest ok, proporcje też, no i to miała być tylko 1 kapsułka dziennie.

Żuravit Complex – efekty

Cóż, muszę przyznać, że te tabletki nieco złagodziły bóle występujące w podbrzuszu. Działały moczopędnie i o to też chodziło. Po około dwóch dniach wszystko w miarę się ustabilizowało. Nie miałam już „oszukanej” potrzeby pójścia do toalety, mogłam spokojnie oddać się swoim codziennym obowiązkom. Tak więc u mnie te tabletki zadziałały.

Żuravit Complex – opinia

Jeśli chodzi o infekcję dróg moczowych, polecam Żurawit Complex, bo faktycznie działa i przynosi ulgę. Nie można jednak zapominać o tym, aby w czasie jej trwania jeszcze częściej dbać o higienę intymną i pić dużo płynów. Jeśli po dwóch dniach objawy nie ustąpią lub wręcz przeciwnie – nasilą się, warto by było skonsultować sprawę z lekarzem.

 

Post Author: Kasia

3 thoughts on “Żuravit Complex – recenzja produktu na infekcje dróg moczowych

  Malinka

  (26 września 2017 - 14:05)

  Takie infekcje potrafią uprzykrzyć życie, znam to 🙁

  minka

  (3 października 2017 - 09:40)

  Sezon na zapalenie pęcherza uważam za otwarty 🙂

  mezatka

  (23 września 2018 - 21:53)

  Witam panowie, jestem dojrzala, zadbana mezatka, jednak czegos w moim zwiazku brakuje, potrzebuje zainteresowania, a tymczasem codziennosc mnie dobija. Jestem drobna brunetka, 54 kilo wagi, podobno ladna. Szukam dyskretnej znajomosci. Nie moge dodac zdjecia w komentarzu, ale jak chcesz zobaczyc jak wygladam to napisz do mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.