Wsparcie dla antykoncepcji hormonalnej – recenzja produktu Asequrella Forte

Kobiety, które decydują się na rozpoczęcie antykoncepcji hormonalnej, często nie spodziewają się skutków, jakie mogą się w związku z tym pojawić. U mnie właśnie tak było. Mimo, że pani doktor mówiła mi o nich, nie sądziłam, że jakiekolwiek z nich mnie dotkną. Tymczasem w niedługim czasie po rozpoczęciu kuracji zaczęło mi przybywać kilogramów, spadło libido, pojawiły się bóle głowy i suchość w pochwie.

Te wszystkie rzeczy powodowały, że na samą myśl o intymnych chwilach z moim ukochanym … robiło mi się słabo. Nie tak to miało wyglądać. Chciałam i musiałam coś z tym zrobić. Tylko co? Najpierw postanowiłam zmienić pigułki na mniej obciążające mój organizm, ale niestety niewiele to dało – skutki uboczne niestety nie cofnęły się. Szczerze mówiąc, myślałam o porzuceniu antykoncepcji hormonalnej na zawsze, jednak moja znajoma powstrzymała mnie od tego i zaproponowała, żebym trochę wzmocniła organizm podczas trwania kuracji, zaopatrując się w Asequrellę Forte – suplement o działaniu osłonowym.

Asequrella Forte – jak działa?

Podstawowym zadaniem tego suplementu miało być ograniczenie występowania skutków ubocznych, a także stałe utrzymywanie kontroli nad wagą, usunięcie nadmiaru wody z organizmu, usprawnienie gospodarki tłuszczowej, polepszenie kondycji wątroby oraz zmniejszenie cellulitu. Byłam bardzo ciekawa, czy ten suplement rzeczywiście zadziała w ten sposób, czy jednak okaże się kolejną pomyłką (obstawiałam to drugie).

Asequrella Forte – skład

Odkąd usłyszałam o Asequrelli, byłam bardzo ciekawa, co ten produkt zawiera. W momencie, gdy zapoznałam się ze składem, miałam mieszane uczucia. Znalazłam tam co prawda wiele wartościowych składników, m.in. korzeń maca (wzmaga popęd seksualny), wyciąg z żeń-szenia (wpływa pozytywnie na sprawność seksualną), opuncję figową (wspomaga odchudzanie i metabolizm tłuszczów), wyciąg z imbiru lekarskiego (wspiera odporność, pomaga utrzymać właściwy poziom cukru we krwi), wyciąg z mniszka lekarskiego (wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego), wyciąg z ostryżu długiego (inaczej kurkumy – wpływa pozytywnie na stan wątroby), czy też witaminę B6 (wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego), jednak trochę martwiło mnie to, że nie znalazłam bardziej szczegółowych informacji o substancjach aktywnych, szczególnie tych znajdujących się w wyciągach. „No nic, zobaczymy” – pomyślałam, zanim łyknęłam pierwszą tabletkę.

Asequrella Forte – efekty

W pierwszym miesiącu łykania tych tabletek naprawdę niewiele się zmieniło. Dalej bolała mnie głowa, 4-kilogramowa nadwaga utrzymywała się, brzuch był opuchnięty, praktycznie w ogóle nie miałam ochoty na seks, a jeśli miałam, to prawie zawsze pojawiał się ból związany z suchością pochwy. Sytuacja nieco zmieniła się w drugim miesiącu przyjmowania tabletek. Udało mi się zrzucić 2 kilo, miałam więcej energii, a dręcząca mnie suchość nieco ustała. Obecnie mamy trzeci miesiąc kuracji i waga jest pod kontrolą, co bardzo mnie cieszy. Częściej pozwalamy sobie z mężem na nocne igraszki, nie jestem już tak rozdrażniona i ogólnie czuję się lepiej.

Asequrella Forte – opinia

Generalnie dużo by można jeszcze poprawić, ale muszę powiedzieć, że Asequrella mi pomogła. Złagodziła bóle i suchość, pomogła zredukować wagę, która wciąż utrzymuje się na tym samym poziomie. Oczywiście nie jest to jeszcze to, o czym marzyłam, ale uważam, że jest całkiem nieźle, naprawdę. No i przede wszystkim nie musiałam rezygnować z antykoncepcji hormonalnej, a to dla mnie bardzo istotne. Także na chwilę obecną 1:0 dla Asequrelli.

Autor Postu: Kasia

1 thought on “Wsparcie dla antykoncepcji hormonalnej – recenzja produktu Asequrella Forte

    Anette

    (8 marca 2017 - 11:15)

    Cześć Kasiu, dzięki za ten artykuł 🙂 Spróbuję w takim razie suplementów, może coś mi pomogą, bo skutki uboczne mam podobne do Ciebie i wszystkiego się odechciewa…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.