Uronal dla nietrzymających moczu

Uronal to suplement diety, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Jego działanie w efektywny sposób przyczynia się do eliminacji dolegliwości występującego w obrębie pęcherza moczowego, wśród, których wyróżniamy nietrzymanie moczu, ból, pieczenie, nadwrażliwość pęcherza, czy parcie na cewkę moczową. Dzięki obecności aktywnych składników pozwala wzmacniać tkanki układu moczowego, stymulować pracę mięśni dna miednicy, odżywiać błonę śluzową cewi moczowej i rozkurczać mięśni pęcherza.
Jego efektywne działanie możliwe jest dzięki prawidłowemu doborowi składu, który był konsultowany ze specjalistami z dziedziny urologii.
<h3>Skład preparatu Uronal:</h3>
– Pokrzywa – pozwala redukować piasek nerkowy; charakteryzuje się obecnością właściwości oczyszczających, antybakteryjnych i antywirusowych. Wykorzystywana jest bardzo często w medycynie naturalnej do walki z zapaleniami dróg moczowych i związanymi z tym chorób, min. nietrzymania moczu.
– Ziarna dyni – przeznaczone do leczenia schorzeń układu moczowego i skurczy mięśniowych. Zapobiegają powstawaniu kamieni nerkowych, zmniejszając ilość wydzielanego kwasu szczawiowego wydalanego z moczem. Są źródłem witaminy z grupy A, B1, B6, C, D i E.
– Żurawina – stosowana zazwyczaj w infekcja dróg moczowych; charakteryzuje się działaniem antygrzybicznym i antybakteryjnym. Korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu moczowego.
<h3>Cena, opinie, działanie, gdzie kupić – Uronal</h3>
Uronal pozwala wzmocnić funkcję wydalnicze nerek. Działa bardzo dobrze na układ immunologiczny, prowadząc do podnoszenia odporności, która jest zazwyczaj osłabiona w przypadku schorzeń układu moczowego. Działanie preparatu skupia się na ochronie przed infekcjami i zapaleniami układu moczowego. Pozwala wzmocnić mięśnie dny moczanowej. Opinie użytkowników z forum urologicznego potwierdzają, że efekty stosowania widoczne są już po 3 dniach. Uronal jest unikalną formułą skierowaną do kobiet i mężczyzn, składającą się wyłącznie z naturalnych składników.

Autor Postu: Janek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.