Tabletki na odchudzanie Therm Line Forte – moja opinia

Dziś na blogu trochę więcej o tabletkach na odchudzanie. Postanowiłam podjąć ten temat, ponieważ wiele z Was, poszukując rozwiązania problemu jakim jest nadwaga, pisało do mnie z prośbą o opinię na temat tego typu produktów. Na rynku co rusz pojawiają się nowe suplementy diety, których producenci obiecują szybki spadek wagi. Niestety, rzeczywistość często weryfikuje ich „cudowne” właściwości i okazuje się, że wcale nie jest tak pięknie.

Tabletki Therm Line Forte

Dzisiejszy wpis poświęcony będzie tabletkom Therm Line Forte. Jakiś czas temu, zmagając się z przypływem dodatkowych 7 kilogramów, postanowiłam poddać się kuracji tym produktem. Wcześniej słyszałam o nim zarówno w radiu, jak i w telewizji. Sprawdziłam stronę producenta, gdzie wyczytałam, że produkt ten silnie aktywuje proces rozpadu tłuszczu w organizmie. Miało to być możliwe dzięki zawartym w nim bioaktywnym wyciągom roślinnym i L-Karnitynie, które przyspieszają produkcję ciepła i w konsekwencji przyspieszają metabolizm.

Szczególnie zainteresował mnie jeden ze składników, a mianowicie sinetrol, czyli ekstrakt z owoców cytrusów „o potwierdzonej klinicznie skuteczności”. Wprawdzie nie udało mi się znaleźć żadnej wzmianki na temat przeprowadzonych w tym temacie badań, jednak postanowiłam zaryzykować – stwierdziłam, że nic nie tracę, a co najwyżej mogę tylko zyskać.

Therm Line Forte – efekty

Zdecydowałam się na miesięczną kurację, żeby sprawdzić w ogóle, z czym to się je. W tym celu zakupiłam jedno opakowanie zawierające 120 tabletek. Miałam zażywać po dwie tabletki każdego dnia, co już w pierwszych dniach stało się dla mnie dość kłopotliwe. O ile rano po zwleczeniu się z łóżka pamiętałam o tym, żeby stosować kurację, o tyle wieczorem, po całym dniu pracy, totalnie wylatywało mi to z głowy. Jakoś nie mogłam sobie zakodować, że wieczorem przychodzi pora na drugą porcję. Dlaczego nikt nie wpadł na to, żeby można było zażywać tylko jedną tabletkę dziennie? No dobra, wiem, że dawkowanie nie jest najważniejsze w tym wszystkim, ale musiałam dać temu wyraz, inaczej po prostu nie byłabym sobą 😉
Kwestia w sumie najważniejsza to osiągnięty efekt, którego … hmm… generalnie nie było. To znaczy, nie że w ogóle, ale niestety nie było to to, czego się spodziewałam. W ciągu tego jednego miesiąca udało mi się zrzucić tylko 0,5 kilograma, co jest wynikiem dość mizernym, biorąc pod uwagę krążące w sieci opinie, w tym również na stronie produktu. Tam zapewniano mnie o szybkich i widocznych efektach działania Therm Line Forte. Poza tym, pojawiły się skutki uboczne w postaci wzdęć i bólów brzucha. Negatywne odczucia spotęgował dodatkowo fakt, że w krótkim czasie po jej zakończeniu wystąpił u mnie efekt jo-jo – moja waga zwiększyła się o 5 kolejnych kilogramów.

Zdecydowane NIE dla Therm Line Forte

To był przysłowiowy „gwóźdź do trumny”, który utwierdził mnie w przekonaniu, że nie warto kontynuować kuracji tym suplementem. Szczerze mówiąc, bardzo się zawiodłam na tym produkcie i na pewno go już nie kupię.
Po tym niepowodzeniu nie straciłam nadziei na odnalezienie złotego środka w chudnięciu. O kolejnych sposobach na zrzucenie zbędnych kilogramów, już wkrótce na blogu!

Post Author: Magdalena

6 thoughts on “Tabletki na odchudzanie Therm Line Forte – moja opinia

  Kacha

  (15 listopada 2016 - 13:15)

  Jakiś czas temu zakupiłam 2 opakowania, ale faktycznie cudow to nie zdziałało. To znaczy czułam że trochę hamuje apetyt i przyspiesza metabolizm ale nic ponad to dlatego zdecydowałam sie odstawic te tabletki

  Edyta_xxx

  (15 listopada 2016 - 13:16)

  Moja kolezanka stosowałą ale żadnych efektów nie było widać

  [email protected]

  (15 listopada 2016 - 13:17)

  Hmm przy braniu tylko samych tabletek w dodatku suplementow to chyba mało możliwe żeby schudnąć???

  Monia_xD

  (15 listopada 2016 - 13:18)

  Lepiej zacznijcie sie ruszać a nie jakies tabletki!!!

  Marysia Klimczak

  (15 listopada 2016 - 13:23)

  Brałam te tabletki i schudłam 3 kg w ciągu 2 miesięcy ale pojawił się skutek uboczny przez który zrezygnowałam z nich tj. silny ból brzucha. Do tego stopnia ze wylądowałam w szpitalu!!! Okazało sie ze te tabletki bardzo zle wpływaja na prace moich jelit. Wole być zdrowa niz chuda..

  Madam Kinia

  (15 listopada 2016 - 13:24)

  Brałam Therm Line Forte i nawet sporo schudłam 7-8 kg w 2 miesiace ale okupilam to bardzo restrykcyjna dietą no i wystąpił efekt jo-jo, takze ja się zraziłam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.