Tabletki na powiększanie piersi BreastFast – recenzja produktu

Małe piersi były moim odwiecznym problemem. W szkole nawet przezywano mnie z tego powodu – przydomek „płaska” funkcjonował jeszcze w liceum, z czym trudno mi się było pogodzić. Niby jeden z kompleksów, ale szybko przerodził się w ten największy, który długo nie dawał mi spokoju.

Uważałam mały biust za wielką niesprawiedliwość, zazdrościłam koleżankom pięknych, pełnych, jędrnych piersi, falujących przy każdym kroku. Też chciałam takie mieć. Możecie się śmiać, ale wierzyłam, że to możliwe – że istnieje odpowiedź na to, jak powiększyć biust.

Moja droga do większego rozmiaru

Długo się zastanawiałam nad tym, jaką drogę obrać. Powiększenie biustu? To nie wchodziło w grę – zbyt drogie i inwazyjne. Ja jednak jestem zwolenniczką naturalnych rozwiązań, a implanty piersiowe zdecydowanie temu przeczą. Ćwiczenia na powiększenie biustu? Próbowałam, uwierzcie mi. Wykonywałam masaże piersi, pompki, wymachiwałam hantlami, żeby wzmocnić klatkę piersiową,  ale nie przyniosło to żadnych rezultatów. Serio, żadnych. Zioła? Od koleżanki usłyszałam: tylko kozieradka na powiększenie biustu. Cenna przyprawa, znana od wieków. Podobno karmiono nią niewolnice w haremach, aby nabrały pełnych kształtów. Niedorzeczne. Puknęłam się w czoło i odstawiłam myśli kozieradce. Ostatecznie prawie się poddałam, ale przypadkiem trafiłam na jeszcze jedną rzecz, właściwie pewien suplement, który postanowiłam wypróbować.

BreastFast – zaczynam od nowa

BreastFast to połączenie składników naturalnych oraz związków organicznych. Tak dobrane składniki mają za zadanie wzmocnić działanie witamin i minerałów, które przyjmujemy codziennie przy posiłku. A sam posiłek też jest ważny. Owoce, warzywa, ziarna zbóż, rośliny strączkowe, białka oraz BreastFast jako uzupełnienie codziennej diety miały okazać się kluczem do sukcesu.

BreastFast – skład

Co takiego zawiera w sobie ten suplement? Po pierwsze, niechcianą wcześniej kozieradkę, ziarno kopru, I-tyrozynę (aminokwas budujący białka mięśniowe), wyciąg z mniszka lekarskiego, korzeń DongQuai (zapewne znany Wam pod inną nazwą dzięgiel chiński). Niby niewiele, ale…

BreastFast – efekty

Pytanie zasadnicze: czy BreastFast mi pomógł? Cóż, dla mnie to mimo wszystko lepsza inwestycja, aniżeli operacja powiększenia biustu. Moje piersi były małe, nosiłam miseczkę A. Po zastosowaniu BreastFast powiększyły się do miseczki B. Może nie jest to spektakularny sukces, ale dla mnie wystarczający do tego, aby przestać się tym zamartwiać i zacząć cieszyć się sobą, swoim wyglądem. Na pewno kuracja samym suplementem nie wystarczy – potrzebna jest odpowiednia, zbilansowana dieta, której należy przestrzegać. Niestety, nic nie przychodzi ot tak.

BreastFast – opinia

Powtórzę – BreastFast nie sprawił, że nagle stałam się Pamelą Anderson, ale razem ze stosowaną dietą pomógł mi przestać myśleć tylko o moich małych cyckach. Coś tam się ruszyło, więc nie jest to produkt totalnie skazany na porażkę. Spróbujcie i podzielcie się wrażeniami. Czekam na Wasze komentarze!

 

Autor Postu: Kasia

2 thoughts on “Tabletki na powiększanie piersi BreastFast – recenzja produktu

  Martitka

  (13 grudnia 2016 - 11:28)

  Poszlam za twoja rada i sprobowalam, ale u mnie niestety BreastFast nie dal rezultatow żadnych, a juz drugi miesiac kuracji 🙁

  Ewiczek

  (2 stycznia 2017 - 09:30)

  U mnie też nie widać efektu powiększenia.. Nie wiem, czasem jem za dużo słodyczy ale to chyba nie o to chodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.