Tabletki na budowę mięśni – recenzja produktu Men Solution Plus

„Nie chce mi się, tak bardzo mi się nie chce” – jeszcze niedawno to było moje ulubione hasło, które świtało mi w głowie, gdy przychodził czas zbierania się na siłownię. Zawsze znajdowała się jakaś wymówka: praca, zmęczenie, a nawet…uwaga…porządki w domu! Pewnego dnia obudziłem się i powiedziałem sobie: Dość, zacznij wreszcie robić coś dla siebie, a nie przeciwko sobie. Zacząłem więc szukać skutecznego sposobu na to, aby mi się w końcu zachciało.

Men Solution Plus – z czym to się je?

O tym preparacie usłyszałem od znajomego i nie powiem – wzbudził moje zainteresowanie. Kolega opowiadał, że dzięki tym tabletkom podniósł mu się poziom koncentracji, a zbędne zapasy tłuszczu zamieniły się w energię, którą wykorzystywał z powodzeniem podczas treningów siłowych. Generalnie dość szybko uzyskał to, co chciał. Pomyślałem: ok, teraz kolej na mnie.

Men Solution Plus – skład

Jeśli chodzi o skład, okazało się, że jest całkiem bogaty. Główny składnik to AAKG – nietypowa, bioaktywna formuła L-Argininy. Odpowiada ona za produkcję tlenu w organizmie, co wpływa pozytywnie na ukrwienie mięśni, a w konsekwencji na przyrost siły i wytrzymałości. Zaciekawiła mnie również obecność L-Tyrozyny, która poprawia metabolizm i zwiększa wydajność organizmu. Warto jeszcze wspomnieć o obecności L-Citruliny (zwiększa napływ tlenu i kreatyny do mięśnia sercowego oraz mięśni szkieletowych), jabłczanu kreatyny (powoduje przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej ciała oraz wpływa jego na regenerację po treningu) oraz ekstrakt z buraka ćwikłowego (obniża ciśnienie tętnicze krwi, poprawia ukrwienie mięśni).

Men Solution Plus – efekty

W ciągu pierwszego miesiąca kuracji masa mięśniowa widocznie zwiększyła się. Może nie było to do końca to, czego oczekiwałem, ale biorąc pod uwagę moje wcześniejsze niepowodzenia i tak byłem zadowolony. Zaobserwowałem też przyrost siły i wydajności, a mój organizm zaczął szybciej dochodzić do siebie po wyczerpującym treningu. Podczas ćwiczeń stałem się bardziej skoncentrowany na zadaniu i uważny.

Men Solution Plus – opinia

Napiszę od razu: to nie jest tak, że sam preparat tworzy te mięśnie. Co to, to nie. To suplement, który powinien być traktowany jako dodatek do diety i treningów. Dostarcza od potrzebnych wartości odżywczych, wzmacnia organizm i sprawia, że po prostu chce się iść na siłkę. Jednak musicie pamiętać o tym, że … mięśnie same się nie zrobią. Trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!

 

Autor Postu: Janek

2 thoughts on “Tabletki na budowę mięśni – recenzja produktu Men Solution Plus

  Kris

  (6 lutego 2017 - 12:21)

  Dzięki Janek za te tekst, wezmę to pod uwagę

  Rafał

  (6 lutego 2017 - 12:23)

  Ja uważam że suplementacja jest bardzo ważna w przypadku ćwiczeń, ale nie jestem przekonany do tego produktu szczerze mówiąc..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.