Tabletki na erekcję – recenzja produktu Braveran

Czy wiesz, że zaburzenia erekcji pojawiają się raz na pięć kontaktów seksualnych? To bardzo niepokojąca statystyka. Niestety mnie te problemy również dotknęły, co z początku było obiektem moich zmartwień, a potem przerodziło się w prawdziwą wściekłość. Nie mogłem zapewnić mojej ukochanej udanego i satysfakcjonującego zbliżenia. Musiałem to zmienić.

 

Praca, praca i tylko praca

Podejrzewałem, że przyczyną moich problemów jest stres i przemęczenie związane z moją pracą. Faktycznie, zawodowy tryb życia pozostawiał u mnie wiele do życzenia. Przede wszystkim pracowałem dużo – po 10 lub 12 godzin dziennie. Poza tym, ciągle odbywałem jakieś spotkania „na szczycie”, na których musiałem dobrze wypaść, żeby zaskarbić sobie uwagę potencjalnych klientów. Po trzecie, praca była tak intensywna, że często nie miałem czasu zjeść, uzupełnić płynów. Gdy wracałem do domu, marzyłem tylko o śnie. W chwilach intymnych z moją ukochaną mój penis po prostu nie chciał się unieść. Nie działały na mnie żadne bodźce – ani dotykowe, ani wzrokowe.
Zdawałem sobie sprawę z tego, że na problemy z erekcją najlepsza jest zmiana mojego stylu życia, czyli zdrowe odżywianie, mniej pracy i … aktywność w łóżku. No tak, łatwo powiedzieć. Postanowiłem nieco wyluzować i skupić się na wskrzeszeniu tej aktywności. Tylko jak to zrobić?

Tabletki na erekcję Braveran

Po okresie rozglądania się za jakimś „wspomagaczem”, zdecydowałem się na tabletki. Wybrałem Braveran, bo miał całkiem dobre opinie. Miałem łykać 4 tabletki jednorazowo raz na dobę, na 60 minut przed aktywnością seksualną. Byłem bardzo ciekaw, czy same tabletki dadzą radę przywrócić mi radość z seksu. Poza tym, zanim zdecydowałem się na zakup, długi zastanawiałem się nad tym, czy 4 kapsułki to nie za dużo jak na ludzki organizm, ale po dokładnym zapoznaniu się ze składem trochę się uspokoiłem.

Braveran – skład

Głównym składnikiem tego produktu jest L-arginina – substancja poprawiająca przepływ w organizmie oraz zwiększająca jego wydolność. Pozostałe elementy to: buzdyganek ziemny, korzeń Maca, cynk, selen, witamina E, szafran. Sporo tego. Oto ich funkcje:
Buzdyganek ziemny – wpływa na zwiększenie liczby plemników
Korzeń Maca – podnosi libido
Cynk – pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi
Selen – przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy (procesu powstawania i dojrzewania plemników)
Szafran – chroni przed stresem oksydacyjnym
Witamina E – wpływa na poprawę krążenia i wydzielanie odpowiednich hormonów

Braveran – gdzie kupić?

Jak już nabrałem pewności co do składu, zacząłem zastanawiać się, gdzie to mogę dostać. Okazało się, że nie trzeba daleko szukać – produkt ten był dostępny w pobliskiej aptece. Trochę się krępowałem kupując ten produkt, ale chciałem go mieć od razu, bez czekania na przesyłkę.

Braveran – efekty

Najlepsze efekty obserwowałem przez pierwsze 5 dni stosowania tabletek. Wzwód był niemal od razu i mogłem się kochać coraz dłużej – o minutę, dwie, w końcu pięć. W kolejnych dniach zaczęło być niestety gorzej – pojawiło się opóźnienie w działaniu tego środka. Na wzwód musiałem czekać nawet dwa razy dłużej. Wtedy i ochota przechodziła mi całkowicie i raz się udawało, a raz nie. Powodów tego, że Braveran działał coraz mniej upatruję w nieodpowiednich proporcjach składników, które były po prostu za słabe, przynajmniej dla mnie.

Braveran – opinia

Ostatecznie stwierdziłem, że do wzmożenia erekcji potrzebuję zdecydowanie czegoś mocniejszego. Braveran niestety nie spełnił swoich oczekiwań, przynajmniej w późniejszym etapie jego stosowania. Oprócz tego, że po czasie nie działał, jak należy, stawałem się po nim coraz bardziej senny. Chodzi o to, żeby uzyskany efekt był trwały, a nie tylko chwilowy, a Braveran na tym polu odpadł.
O innych sposobach, które wypróbowałem, w tym m.in. o Erozon Max i Penirium, opowiem Wam w kolejnych wpisach.

Autor Postu: Janek

8 thoughts on “Tabletki na erekcję – recenzja produktu Braveran

  Zbyszek

  (16 listopada 2016 - 16:08)

  Ten środek to pic na wode próbowałem nie było żadnych efektów!!!

   Bartekk

   (16 listopada 2016 - 16:12)

   Popieram niestety – zero efektów 🙁

  Zonka

  (16 listopada 2016 - 16:11)

  Mój mąż stosuje od miesiaca i niestety ale nie widze efektów 🙁

  Aleksandra W.

  (16 listopada 2016 - 16:13)

  Mąż stosował Braveran ale skutek był krótkotrwały i erekcja już się nie utrzymywala na oczekiwanym poziomie

  Radek

  (16 listopada 2016 - 16:15)

  Dla wszystkich którzy szukają fajnego wspomagacza, nie takiego w stylu liderin czy braveran które sa przereklamowane polecam dużo spać i zmienić tryb życia na zdrowszy

  Krystian

  (16 listopada 2016 - 16:16)

  Hmm u mnie średnio działało raz tak raz nie a wydawałem na to fortune i w końcu zrezygnowałem

  Olek

  (16 listopada 2016 - 16:17)

  Braveran i Permen to szajs. Rok stosowałem i co? Tragedia żadnych efektów

  Jacenty

  (16 listopada 2016 - 16:18)

  Ten braveran nie jest taki zły, ja zauważyłem poprawę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.