WIADOMOŚCI Uroda

Categories:

Sposób na zajady? Recenzja produktu Zajavit

Sposób na zajady? Recenzja produktu Zajavit
Zaczęło się niewinnie: najpierw zaobserwowałam zaczerwienienie w kąciku ust. Minęło kilka dni i niestety z zaczerwienienia zrobiła się bolesna rana, która nie pozwalała mi praktycznie otworzyć ust. Na początku myślałam, że to będzie opryszczka, ale nie – zrobiła się zajada. Niestety od tamtego czasu ruszyła lawina i zajady robiły mi się bardzo często. Była to dla mnie prawdziwa udręka, bo strasznie mnie bolało, poza tym nie mogłam normalnie mówić, jeść i pić. W końcu zrobiłam badania i okazało się, że złapałam jakąś infekcję, a poza tym doskwiera mi niedobór żelaza. Lekarz zalecił mi spożywanie pokarmów bogatych w witaminę B2 i C oraz suplementację w postaci tabletek Zajavit. I to właśnie na tych tabletkach chciałabym się skupić w moim poście.

Zajavit – skład

Zajavit składa się z kompozycji witamin: B2, C oraz E. Jego skład jest podobny do innych produktów tego typu, chociaż z tego, co patrzyłam, proporcje ma nieco lepsze – być może właśnie dlatego polecił mi je lekarz. Powiedział, że sprawdzają się na pękające kąciki ust, a niestety u mnie te pęknięcia były dość znaczne. No i zwiększają przyswajanie żelaza, a to też ważne.

Zajavit – efekty

W sumie muszę przyznać, że efekty pojawiły się szybko – już 3 dnia odczułam ulgę w codziennym funkcjonowaniu. Ranki goiły się znacznie szybciej i w końcu przestały się odnawiać, także w doraźnej pomocy Zajavit się sprawdził. Do tego zaobserwowałam, że poprawiła mi się kondycja ust – przestały być takie suche i naznaczone pęknięciami. W sumie po ok 2 tygodniach kuracji mogłam zacząć w pełni się uśmiechać – wreszcie nie sprawiało mi to bólu. Z wielką radością zaczęłam znowu używać ulubionych błyszczyków i szminek.

Zajavit – opinia

Jeśli chodzi o Zajavit, mogę z czystym sumieniem polecić ten produkt. Jest solidny i pomaga wyleczyć zajady, natomiast tutaj ważne jest również odpowiednie odżywianie, tj. zaopatrzenie się w produkty zawierające dużo witaminy B2, C i E, np. awokado i inne owoce, ryby, nabiał, miód. To połączenie jest najskuteczniejszym sposobem i też najszybszym według mnie.

2 komentarze
  • Mery

    1 sierpnia 2017 at 13:30 Odpowiedz

    Dużo owoców jeść!

  • milos

    2 sierpnia 2017 at 13:31 Odpowiedz

    I nie całować się na wietrze 😉

NAPISZ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU

opiniotworczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Wypowiedzi użytkowników (opinie) nie stanową wypowiedzi serwisu.