Jak przedłużyć stosunek? 5 wypróbowanych sposobów

Problemy z erekcją, które mnie dotknęły w przeszłości, odebrały mi całkowitą radość z seksu. A jeśli już „mogłem”, trwało to zwykle krócej, niż słynna walka Gołota – Brewster, która zakończyła się po … 53 sekundach. W końcu za pomocą kuracji doprowadziłem wzwód do porządku, ale wciąż zadawałem sobie pytanie: jak wydłużyć stosunek?
Pojawienie się u mnie tego zaburzenia spędzało mi sen z powiek. Postanowiłem poszukać informacji na temat sposobów na przedwczesny wytrysk. Kilka z nich przetestowałem i opowiem Wam teraz, jak na mnie zadziałały.

 

1. Prezerwatywy przedłużające stosunek

Sięgnąłem po nie, ponieważ zainteresowały mnie zawarte w nich lubrykanty, które miały opóźniać wytrysk. Niestety to na mnie nie zadziałało, a dodatkowo pojawiły się skutki uboczne – drętwienie członka, które ustępowało dopiero po kilkunastu minutach. Szybko zrezygnowałem z tego sposobu.

2. Ćwiczenia na opóźnienie wytrysku

Pierwsze wykonywałem je razem z moją partnerką. Ja kładłem się na plecach, a ona siadała na moich udach. Doprowadzała mnie do erekcji, przy czym tuż przed wytryskiem zwalniała, zaciskając palce na moim członku. Wracała do pieszczot dopiero wtedy, gdy moje podniecenie nieco opadło. W ten sposób udawało się przedłużyć stosunek najwięcej o 5 minut.
Inne ćwiczenie również odbywało się z udziałem mojej partnerki polegało na przytrzymywaniu w momencie silnej erekcji punktu w środkowej części krocza (znajdował się pomiędzy jądrami, a odbytem) i oczekiwanie, aż podniecenie będzie mniejsze – tutaj udawało się odroczyć ejakulację o 7-8 minut. Ale dla mnie to było wciąż za mało – chciałem, żeby cała przyjemność trwała przynajmniej godzinę.
Wypróbowałem jeszcze jedno ćwiczenie polegające na częściowym wycofaniu się z pochwy w momencie zbliżającego się wytrysku i nieporuszaniu się przez kilkanaście sekund. W tym czasie trzeba było oddychać przeponą i mocno zaciskać mięśnie brzucha. W tym czasie starałem się myśleć o zaspokojeniu mojej ukochanej. Cóż, czasami to działało (ale tylko na kilka minut), a czasami nie.
Ćwiczenia generalnie mi się podobały, ale to było za mało do uzyskania satysfakcjonującego mnie efektu. Chciałem kochać się przynajmniej przez godzinę bez przedwczesnego wytrysku.

3. Masaż

Można je wykonywać samodzielnie lub z pomocą partnerki. Ja akurat robiłem to sam: masowałem 5 minut miejsce znajdujące się gdzieś w połowie mostka (mniej więcej w okolicy brodawek) i drugie – w tylnej części lewego uda (tam, gdzie nerw kulszowy). Wiecie, dlaczego akurat te miejsca? To właśnie one odpowiadają za czas wytrysku. Masaż wpływa na nie rozluźniająco, przez co można wydłużyć stosunek. Fajny sposób na odprężenie, ale nie wpłynął znacząco na długość stosunku.

4. Kremy

Próbowałem różnych preparatów z zawartością lidokainy – substancją znieczulającą, która powoduje osłabienie reakcji na dotyk. Krem nakładałem ok. 20-30 minut przed stosunkiem, czasami razem z prezerwatywą wydłużającą stosunek. Ważne: nie nakładajcie tego kremu wcześniej, niż te 20-30 minut, bo może to prowadzić do zaburzeń wzwodu. Ta opcja była dla mnie chyba najbardziej skuteczna z dotychczasowych, ale miałem problemy z pamiętaniem o tym kremie, a prezerwatywy po pewnym czasie zaczęły mi bardziej przeszkadzać, niż pomagać, z uwagi na drętwienie członka.

5. Tabletki przedłużające stosunek

Najbardziej sprawdzony i skuteczny sposób jak do tej pory, przynajmniej u mnie. Ważne aby miały naturalny skład i nie były obciążeniem dla organizmu. Po tabletkach nieraz mogłem nawet 2 godziny bez wytrysku.

Jeśli Wasz stosunek szybciej się kończy i zaczyna, nie czekajcie – walczcie z tym, bo naprawdę się da. Trzeba tylko sprawdzić, który ze sposobów na Was zadziała. Do dzieła!

Autor Postu: Janek

8 thoughts on “Jak przedłużyć stosunek? 5 wypróbowanych sposobów

  Marek35

  (15 listopada 2016 - 11:18)

  Ja ciągle słyszałem że za krótko co bardzo zniechecało mnie do seksu. Moim zdaniem tutaj potrzeba wyrozumiałości i oparcia po stronie kobiety a nie zrzędzenia…

  Aga W.

  (15 listopada 2016 - 11:20)

  Mój facet ma 34 lata i już zauwazam u niego podobne problemy. Domowe sposoby nie przyniosly skutku, moze tabletki pomoga?

  Rumak

  (15 listopada 2016 - 11:23)

  Mnie to narzeczona tak podnieca ze czesto modlę sie żeby nie skonczyć po 2 minutach 😉

  Aneczka

  (15 listopada 2016 - 11:23)

  Na problemy z erekcja tylko zen-szen moi drodzy!!

  Oskar

  (15 listopada 2016 - 11:25)

  Czy tabletki dzialaja jak viagra?

   Robert

   (15 listopada 2016 - 11:27)

   Te o ktorych pisze Janek raczej nie, one maja za zadanie wydluzyc Ci stosunek i wzmocnic erekcję.

  Tomasz

  (15 listopada 2016 - 11:28)

  A czy po tabletkach nie dostane uczulenia?

   Jan K.

   (15 listopada 2016 - 11:28)

   Jesli bedzie to produkt z naturalnymi skladnikami to nie powinienes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.