Jak powiększyć penisa domowymi sposobami?

Od zawsze martwił mnie mały rozmiar penisa. W stanie spoczynku było to ok. 3-4 cm, natomiast we wzwodzie – 11 cm. Przez to nie mogłem poczuć się jak prawdziwy mężczyzna, wstydziłem się sytuacji sam na sam z kobietą i przez pewien czas zaniechałem nawet życia seksualnego. W końcu jednak dotarło do mnie, że z tym można i da się walczyć. Zacząłem szukać sposobów na to, jak wydłużyć penisa a w sposób naturalny i nieinwazyjny (żadne operacje nie wchodziły w grę). Myślę, że moje doświadczenia z tym związane mogą pomóc tym, którzy mają podobne problemy. Zapraszam do lektury artykułu!

Zanim przystąpiłem do poszukiwania sposobów na powiększenie penisa, zmierzyłem go i zaopatrzyłem się w odpowiednie środki nawilżające (wystarczy krem lub żel do ciała). Dopiero wtedy zacząłem na spokojnie wertować dostępne w internecie artykuły.

Pompka do penisa

To był pierwszy pomysł, który zdecydowałem się zrealizować. Wyczytałem, że po zastosowaniu takiej pompki uzyskuje się nawet do 5 cm więcej w długości i ok. 25% więcej w grubości członka. Wystarczyło używać jej codziennie przez mniej więcej 10 minut. Jak to działa? Pompkę nakłada się na penisa i pompuje. Gdy czujesz, że udało Ci się uzyskać optymalny stan próżni, przestajesz pompować i pozostawiasz tak penisa przez 10 minut (pompka zostaje na penisie). Dopiero po upłynięciu tego czasu zdejmujesz pompkę.
Powiem Wam, że działało to trochę jak … moja ręka (wiecie w jakich sytuacjach). Metodę tę stosowałem przez 8 tygodni. Efekty? Słabe. Tylko 1 cm dłuższy penis.

Ćwiczenia na powiększenie penisa – rozciąganie

Kolejna rzecz, jaką przetestowałem, to ćwiczenia rozciągające. Uznałem, że tego typu ćwiczenia nie zaszkodzą, a jedynie mogą pomóc. Codziennie kilka razy rozciągałem penisa, oczywiście tak, żeby nie sprawić sobie bólu. Rozciągając go, starałem się utrzymać go w takim stanie przez ok 20 sekund. Potem puszczałem i ćwiczenie powtarzałem kilkukrotnie. Na sam koniec wstrząsałem nim, aby zwiększyć przepływ krwi. Robiłem to po przebudzeniu się, pod prysznicem, przed pójściem spać. Do tego dołączyłem inne ćwiczenie, polegające na wprawieniu penisa w ruch podczas erekcji w różne strony. Niestety to również nie dało oczekiwanych rezultatów, chociaż wydaje mi się, że wpłynęło na ogólną kondycję mojego członka.

Trening zwieracza

Jeszcze coś innego, niż powyższe ćwiczenia. Zwieracz prążkowany to miejsce znajdujące się w kroczu, które napina się pod wpływem pewnych zachowań, np. kichania lub kasłania. Aby przeprowadzić to ćwiczenie, trzeba najpierw wywołać wzwód, następnie wprawić go za pomocą 10-20 skurczów w ruch. Jeśli będzie to dla Ciebie męczące, to znak, że trzeba popracować nad kondycją członka – będzie to potrzebne do drugiego ćwiczenia, które polega na wprowadzeniu członka w stały skurcz i wytrzymaniu w tym stanie jak najdłużej. Dla mnie te ćwiczenia były początkowo na poziomie „hard”, ale w miarę upływu czasu przychodziło mi to coraz łatwiej. Do tego stopnia, że po 4 tygodniach mogłem napinać i rozluźniać zwieracz nawet 30 razy pod rząd. Po kolejnych 4 tygodniach – 80 razy pod rząd. Przyznam szczerze, że te ćwiczenia były dla mnie o niebo lepsze, niż rozciąganie i spowodowały, że mój penis wydłużył się o 2 cm.

Tabletki na powiększenie penisa

To metoda, której trochę się obawiałem, bo jest to jednak jakaś interwencja w organizm. Dlatego zależało mi na znalezieniu jak najbardziej naturalnego składu, który byłby w pełni bezpieczny dla moich narządów wewnętrznych. Generalnie już po 5 dniach przyjmowania zauważyłem różnicę – mój penis stopniowo zaczął się powiększać.

Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z kuracji tabletkami, bo przynosi ona długotrwałe efekty i nie wymaga wysiłku, co jest sporym ułatwieniem. Polecam ją z czystym sercem wszystkim tym, którzy zamartwiają się małym rozmiarem penisa.

Autor Postu: Janek

11 thoughts on “Jak powiększyć penisa domowymi sposobami?

  Elka Elka

  (15 listopada 2016 - 11:33)

  Mój facet przeżywa swoje 13 cm strasznie chyba nigdy nie przestanie o tym myslec…

   Madmłazel

   (15 listopada 2016 - 11:34)

   Powiedz mu ze najwazniejsze jest zaspokojenie Ciebie i jeśli dla Ciebie seks jest ok to czemu sie tak martwi?

  Marta30

  (15 listopada 2016 - 11:35)

  A ja na przykład nie potrafie osiagnac satysfakcji z moim… Jednak jest mały i to niestety wpływa na moje doznania… 🙁

   Anna

   (15 listopada 2016 - 11:36)

   To może wypróbujcie te tabletki? Skoro Janek to poleca to chyba warto

  Jakub K.

  (15 listopada 2016 - 11:37)

  Ja mam 11 cm jak Janek kiedys :((

  Tomek666

  (15 listopada 2016 - 11:37)

  Ja stosuje tabletki od 3 dni i na razie nie widze efektów…

   Jakub K.

   (15 listopada 2016 - 11:38)

   3 dni to malo poczekaj jeszcze troche i zobaczysz

  Kogut

  (15 listopada 2016 - 11:39)

  Oj tam, maly lepiej sie miesci w gaciach 😀

  Zadowolony Klient

  (15 listopada 2016 - 11:40)

  No mi juz bokami wylazi :))

  Michal

  (15 listopada 2016 - 11:42)

  Kurcze ja po tabletkach mam 10 cm wiecej i teraz sie boje jak go wsadze xD

  Radzio

  (15 listopada 2016 - 11:42)

  Polecam trening zwieracza mi pomogl!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.