Poprawa pamięci – recenzja produktu Bilomag Plus

Pamięć u mnie nigdy nie szwankowała. Odkąd pamiętam 😉 A tak poważnie, zawsze działała bez zarzutu, łącznie z chronologią wszystkich wydarzeń. Wiadomo, im człowiek starszy, tym gorsza ta pamięć, ale u mnie w ostatnim czasie doszło do naprawdę sporych zakłóceń.

Myliły mi się daty, zaczęłam zapominać o urodzinach i imieninach najbliższych. Sama nie wiedziałam, czy to przez pracę, której ostatnimi czasy było dużo więcej niż zwykle, czy przez co. Ale bardzo mnie to niepokoiło, tym bardziej, że w parze z tym szło totalne zmęczenie organizmu.

W końcu, gdy zapomniałam o urodzinach mamy, stwierdziłam, że pora z tym skończyć i poszukać rozwiązania. Kolega polecił mi Bilomag Plus, na który ostatecznie się zdecydowałam.

Bilomag Plus – opis

Dlaczego akurat ten produkt? Kolega odczuł wyraźną poprawę pamięci i koncentracji, więc stwierdziłam, że może i mnie pomoże. Przekonało mnie również to, że jest to kompozycja ziół, składników mineralnych i witamin – dla mnie naturalny skład to podstawa, bo nie wpływa negatywnie na kondycję narządów wewnętrznych.

Bilomag Plus – skład

Jeśli chodzi o sam skład, tutaj na plus wysoko stężony ekstrakt z miłorzębu japońskiego – moja babcia zawsze mi powtarzała, żebym się w ten miłorząb zaopatrzyła,  ale ja jak to ja – machałam ręką. Oprócz tego kwas pantotenowy, który odpowiada za utrzymywanie sprawności umysłowej oraz magnez z witaminą B6 – te elementy wspomagają z kolei funkcjonowanie układu nerwowego. Powiem szczerze, że te składniki jak najbardziej mnie przekonywały.

Bilomag Plus – efekty

Pierwsza rzecz: ten preparat działa, o ile stosuje się go do końca kuracji i regularnie – jestem tego żywym przykładem. Moje problemy z pamięcią po miesiącu czasu zmniejszyły się o ok 50%  i znacznie lepiej szło mi koncentrowanie się na pracy. Poprawiło się też krążenie, no i nawet miałam chęć podnieść się rano z łóżka. Obecnie mija drugi miesiąc, od kiedy zażywam te tabletki i czuję wyraźnie różnicę pomiędzy tym, co było na początku, a tym, co jest teraz. Naprawdę jest lepiej.

Bilomag Plus – opinie

Jedna rzecz, która sprawiała, że się chwilę dłużej zastanawiałam nad tymi kapsułkami to to, że są reklamowane jako suplement dla osób starszych. A ja mam dopiero 32 lata. A tak na poważnie – Bilomag jest dobrym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku. Nie jest tak, że zlikwiduje problemy z pamięcią całkowicie – nie stworzono jeszcze takiego suplementu. Jednak ja czuję poprawę, więc działa. Także jeśli doskwierają Wam luki pamięciowe, to polecam zaopatrzyć się we wspomagacz tego typu.

Post Author: Magdalena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.