WIADOMOŚCI Styl życia

Categories:

Poprawa pamięci – recenzja produktu Bilomag Plus

Poprawa pamięci – recenzja produktu Bilomag Plus
Pamięć u mnie nigdy nie szwankowała. Odkąd pamiętam 😉 A tak poważnie, zawsze działała bez zarzutu, łącznie z chronologią wszystkich wydarzeń. Wiadomo, im człowiek starszy, tym gorsza ta pamięć, ale u mnie w ostatnim czasie doszło do naprawdę sporych zakłóceń. Myliły mi się daty, zaczęłam zapominać o urodzinach i imieninach najbliższych. Sama nie wiedziałam, czy to przez pracę, której ostatnimi czasy było dużo więcej niż zwykle, czy przez co. Ale bardzo mnie to niepokoiło, tym bardziej, że w parze z tym szło totalne zmęczenie organizmu. W końcu, gdy zapomniałam o urodzinach mamy, stwierdziłam, że pora z tym skończyć i poszukać rozwiązania. Kolega polecił mi Bilomag Plus, na który ostatecznie się zdecydowałam.

Bilomag Plus – opis

Dlaczego akurat ten produkt? Kolega odczuł wyraźną poprawę pamięci i koncentracji, więc stwierdziłam, że może i mnie pomoże. Przekonało mnie również to, że jest to kompozycja ziół, składników mineralnych i witamin – dla mnie naturalny skład to podstawa, bo nie wpływa negatywnie na kondycję narządów wewnętrznych.

Bilomag Plus – skład

Jeśli chodzi o sam skład, tutaj na plus wysoko stężony ekstrakt z miłorzębu japońskiego – moja babcia zawsze mi powtarzała, żebym się w ten miłorząb zaopatrzyła,  ale ja jak to ja – machałam ręką. Oprócz tego kwas pantotenowy, który odpowiada za utrzymywanie sprawności umysłowej oraz magnez z witaminą B6 – te elementy wspomagają z kolei funkcjonowanie układu nerwowego. Powiem szczerze, że te składniki jak najbardziej mnie przekonywały.

Bilomag Plus – efekty

Pierwsza rzecz: ten preparat działa, o ile stosuje się go do końca kuracji i regularnie – jestem tego żywym przykładem. Moje problemy z pamięcią po miesiącu czasu zmniejszyły się o ok 50%  i znacznie lepiej szło mi koncentrowanie się na pracy. Poprawiło się też krążenie, no i nawet miałam chęć podnieść się rano z łóżka. Obecnie mija drugi miesiąc, od kiedy zażywam te tabletki i czuję wyraźnie różnicę pomiędzy tym, co było na początku, a tym, co jest teraz. Naprawdę jest lepiej.

Bilomag Plus – opinie

Jedna rzecz, która sprawiała, że się chwilę dłużej zastanawiałam nad tymi kapsułkami to to, że są reklamowane jako suplement dla osób starszych. A ja mam dopiero 32 lata. A tak na poważnie – Bilomag jest dobrym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku. Nie jest tak, że zlikwiduje problemy z pamięcią całkowicie – nie stworzono jeszcze takiego suplementu. Jednak ja czuję poprawę, więc działa. Także jeśli doskwierają Wam luki pamięciowe, to polecam zaopatrzyć się we wspomagacz tego typu.

KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU

opiniotworczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Wypowiedzi użytkowników (opinie) nie stanową wypowiedzi serwisu.