Obrzęki nóg – recenzja produktu Diohesmin

Jeśli ktoś nie uświadczył w swoim dotychczasowym życiu obrzęków nóg, może uważać się za prawdziwego szczęściarza. Zawsze sądziłam, że takie przypadłości nie dotyczą młodych osób, jednak jak pokazało życie, bardzo się myliłam.

Wszystko zaczęło się od tego, że zmieniłam formę pracy – z trybu siedzącego przesiadłam się w jeżdżąco-stojący. Moją rolą stała się reprezentacja firmy na wszelkiego rodzaju targach, konferencjach, eventach branżowych. Z początku traktowałam to jak wybawienie – szczerze mówiąc miałam już dość siedzenia przed kompem, mój kręgosłup usilnie domagał się ruchu. W ogóle nie przejmowałam się tym, że od teraz przez większość dnia będę nosiła obcasy. Aż do chwili, kiedy…

Spuchły mi nogi

Raz, drugi, trzeci. Potem obrzęk pojawiał się już regularnie i zaczęło to być dla mnie bardzo uciążliwe. Początkowo pojawiał się w okolicy kostki i znikał po nocy, jednak po jakimś czasie zaczął atakować również stopę i pomimo przespanej nocy był dalej widoczny. Nie pomagała zmiana obuwia – dla mnie był to znak, że dzieje się coś niedobrego i trzeba działać.

Tabletki na opuchnięte nogi Diohesmin

Koleżanka z pracy miała coś podobnego i według niej to wszystko było wynikiem pracy przez długie godziny w pozycji stojącej, w niewygodnym obuwiu. Powiedziała, że już ma to za sobą i doradziła wypróbowanie tego Diohesminu. Poczytałam sobie szczegółowe informacje na temat tego produktu i dowiedziałam się, że wzmacnia naczynia krwionośne i uzupełnia organizm o potrzebne składniki odżywcze. Opinie na temat tych tabletek były dobre, dlatego zdecydowałam się je kupić.

Diohesmin – skład

Diohesmin zawiera tak naprawdę dwa istotne składniki: diosminę i witaminę C. Tylko dwa i aż dwa. Diosmina jest tutaj szczególnie ważna, bo korzystnie wpływa na żyły i zmniejsza obrzęki i uczucie ciężkich nóg. Z kolei witamina C wspiera funkcjonowanie naczyń krwionośnych i przeciwdziała wolnym rodnikom. Mnie ten skład jak najbardziej przekonał.

Diohesmin – efekty

Powiem tak: tabletki cudów nie zdziałają, ale na pewno jest lepiej, niż było. Przede wszystkim, przy regularnym stosowaniu uczucie ciężkości nóg jest mniejsze. Co do obrzęków, one wciąż się pojawiają, ale dużo rzadziej i nawet jestem w stanie z tym żyć. Chodzenie nie sprawia mi już takich trudności. Naturalnie polecam zmianę obuwia z obcasów na jakieś baleriny, albo chociaż buty na słupku zamiast szpilek – to na pewno przyczyni się do zmniejszenia dolegliwości.

Diohesmin – opinie

Na pewno czuję ulgę. W porównaniu z czasem sprzed dwóch miesięcy jest o niebo lepiej. Zdecydowałam jednak, że mimo wszystko udam się na konsultację lekarską – zawsze to lepiej zbadać wszystko do końca.

Jeśli odczuwacie ciężkość nóg, są one obolałe i zdarza się, że puchną, polecam wsparcie dodatkową suplementacją – to nie szkodzi, a może pomóc.

Autor Postu: Magdalena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.