Niespokojny sen – recenzja produktu Forsen Forte

Zawsze lubiłam długo pospać. Wolałam na przykład nie jeść rano śniadania, a dłużej podrzemać. Wiem, nie było to może do końca zdrowe, ale co zrobić, jak organizm domaga się snu. Od pewnego czasu coś się jednak poprzestawiało i mój organizm wprawdzie domagał się snu, ale jednocześnie nie pozwalał mi zasnąć. Tak oto dotknęła mnie bezsenność.

Domyślałam się, że problemy ze snem były związane ze stresującym okresem w pracy. Mieliśmy zamknięcie pierwszego etapu współpracy z dużym klientem i trzeba było mocno się spinać, żeby zrobić deadline’y. Szczerze mówiąc, nie przypominam sobie, żebym wcześniej przeżywała takie katusze w robocie. Szef praktycznie nade mną wisiał i co chwilę słyszałam: „To musisz poprawić, bo wyniki są niekompletne.” Albo: „Zrób tę prezentację od nowa”. Doszło do tego, że wracałam do domu po kilkunastu godzinach pracy i praktycznie całą noc się wierciłam. Odczuwałam niepokój, lęk przed kolejnym dniem w pracy, wyobrażałam sobie, że szef i klient nie będzie zadowolony z efektów mojej pracy. Tak bardzo chciałam spać, ale … nie mogłam. Po prostu nie mogłam.

Forsen Forte – skład

W końcu stwierdziłam, że tak się dłużej nie da. Polazłam do apteki i kupiłam specyfik, który miał mi pomóc zasnąć. Forsen Forte – to podsunęła mi miła pani aptekarka. Już w domu sprawdziłam, co tej produkt zawiera: ekstrakt z liści melisy – wiadome działanie uspokajające. Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego – to mnie naprawdę zaciekawiło, bo dotychczas chmiel kojarzył mi się wyłącznie z piwem, a tutaj okazało się, że zawiera jakieś olejki eteryczne i substancję o nazwie lupulina, która wykazuje działanie nasenne. Oprócz tego jeszcze witaminy B6 i B1, magnez i melatonina usprawniająca zasypianie i poprawiająca samopoczucie. Nie powiem, z nadzieją czekałam na efekty.

Forsen Forte – efekty

A tych przez dłuższych czas nie było. Brałam te tabletki raz dziennie na pół godziny przed snem, ale dalej był to sen niespokojny, przerywany, bardziej przypominający walkę samej ze sobą. Chciałam to odstawić i zasięgnąć profesjonalnej porady, ale w końcu, w drugim miesiącu stosowania coś się zaczęło zmieniać na lepsze. Jakoś ten sen się w końcu pojawił, co też dało się odczuć rano – wstawałam jakby bardziej wypoczęta, miałam mniejsze cienie pod oczami i generalnie tak jakoś bardziej chciało mi się przeżyć kolejny dzień.

Forsen Forte – opinia

Forsen Forte w jakimś stopniu mi pomógł na pewno. Sprawił, że przestałam po sto razy przewracać się to na jedną, to na drugą stronę łóżka, wyobrażając sobie katastrofy, jakie spotkają mnie w pracy. Czy pomógł mi całkowicie poradzić sobie z problemem braku snu? Myślę, że do tego przyczyniły się również nowe porządki, które wprowadziłam, a mianowicie ograniczenie przesiadywania w pracy po godzinach, lepsza, bardziej zbilansowana dieta i nieco więcej ruchu na świeżym powietrzu. Te elementy zebrane razem dają jednak najlepsze rezultaty. Jeśli Forsen Forte nie zadziałał na Was w zadowalającym stopniu, możecie również wypróbować L-Tryptophan – to suplement o podobnym działaniu, również polecany do wsparcia organizmu.

Post Author: Magdalena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.