Naturtabs Fresh Mint – recenzja produktu na nieświeży oddech

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Idę na randkę – wystrojona, wymalowana, cała na gładko. Makijaż perfekt, obcas jest, ciuszek też nie byle jaki. Spotykam się z nim w klimatycznej knajpce na mieście. Siadamy przy małym stoliku, naprzeciw siebie i czekając na zamówione dania głęboko patrzymy sobie w oczy. Zaczynamy rozmawiać. Może mi się wydaje, a może nie, ale on coraz bardziej zwiększa dystans. Po chwili mam pewność – dyskretnie odsuwa krzesło, odsuwając się nieco ode mnie. Prostuje się i głowę odchyla minimalnie do tyłu. Pomyślałam, że może bolą go plecy. Kontynuuję rozmowę, wieczór mija całkiem miło, choć myślałam, że będzie bardziej intymnie. Żegnając się, mam ochotę go pocałować, ale gdy wykonuję „ruch gotowości” do pocałunku, on gwałtownie odsuwa się i całuje mnie w policzek, po czym odchodzi. Całkowita porażka.

Myślę: o co chodzi? Na początku było przecież obiecująco. Następnego dnia opowiadam o tym spotkaniu naszej wspólnej znajomej. I, znowu sobie wyobraźcie, ona mi mówi, że on do niej napisał, że… mam strasznie śmierdzący oddech. Śmierdzi mi z ust. Czujecie to? Myślałam, że ze wstydu się zapadnę pod ziemię. Nie przypuszczałam, że mam aż taki problem z oddechem – ja generalnie tego nie odczuwam na co dzień.

Znowu myślę: muszę coś z tym szybko zrobić. Decyduję się na suplement pomagający usunąć przykry zapach z ust.

Naturtabs Fresh Mint – opis

Dlaczego suplement? Bo po oględzinach dentystycznych okazało się, że najpewniej to nieleczone zęby były przyczyną i wystarczyło wyleczenie próchnic, wspierając organizm tabletkami. Miałam ssać te tabletki 2-3 razy dziennie po jednej, po posiłku. Tabletka rozpuszcza się na języku dość szubko – po ok 2 minutach. Po tym trzeba było wstrzymać się od jedzenia i picia przez około 30 minut.

Naturtabs Fresh Mint – skład

Głównym składnikiem jest cynk organiczny w postaci chelatu. Z tego, co zrozumiałam, działa on w ten sposób, że wchodzi w reakcję z odpowiedzialnymi za przykry zapach lotnymi związkami siatki, przez co usuwa je z organizmu. No i jest jeszcze naturalny aromat mięty, który wzmaga uczucie świeżości. Jeśli chodzi o cukier, nie ma go w tych tabletkach – są tylko substancje słodzące: ksylitol i sorbitol.

Naturtabs Fresh Mint – efekty

Generalnie tabletki zadziałały szybko i praktycznie już podczas pierwszego dawkowania pozwoliły mi uzyskać świeży oddech. Jednak był problem z tym, żeby to się utrzymywało dłużej niż 2-3 godziny. Po tym czasie miałam wrażenie, że nieświeżość powracała. Może nie z taką mocą, jak wcześniej, ale jednak. To się trochę polepszyło dopiero po kilku dniach stosowania. Ale co dobrego jeszcze zauważyłam, co było mniej związane z samym oddechem – że poprawiła mi się przemiana materii.

Naturtabs Fresh Mint – opinie

Muszę przyznać, że poprawa nastąpiła. I stwierdzam tak nie tylko poprzez chuchanie sama do siebie (tak, robiłam to), ale też po tym, że umówiłam się na randkę i tym razem on nie miał nic do mojego oddechu. A przynajmniej tak mi się wydaje, bo umówiliśmy się znowu). Tabletki swoją drogą, ale przestrzegam również przed „zapuszczaniem” jamy ustnej. Trzeba regularnie badać zęby i używać nitek dentystycznych, czy płynów do płukania. Wcześniej, nie ukrywam, nie chciało mi się tego robić, ale zmotywowało mnie to, że mój nieświeży oddech czuli inni. To mocna przestroga.

Post Author: Magdalena

2 thoughts on “Naturtabs Fresh Mint – recenzja produktu na nieświeży oddech

  wiczka

  (15 września 2017 - 19:47)

  O ja cie niezla historia z ta randka xD

  IloveW

  (19 września 2017 - 20:57)

  O matko jaki to musiał być wstyd :O

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.