WIADOMOŚCI Dieta

Categories:

Na wzmocnienie organizmu – recenzja produktu Kelp

Na wzmocnienie organizmu – recenzja produktu Kelp
Czy wiesz, co się dzieje, gdy w organizmie jest za mało jodu? Pojawiają się wtedy problemy wagą, cały czas jest Ci zimno, możesz mieć problemy z zaśnięciem i często się przeziębiać. Najgorzej, jeśli są one zapowiedzią czegoś o wiele gorszego. Ja przez dłuższy czas nie wiedziałam, co się dzieje. Nie mogłam się skupić, ciągle byłam poirytowana i rozdrażniona, łaziłam niewyspana. Zawsze miałam mocne, zdrowe włosy, a tu nagle zaczęły się łamać i wypadać. Coś było ewidentnie nie tak. W końcu zrobiłam badania i okazało się, że jestem bardzo blisko nadczynności tarczycy. Trochę się przestraszyłam, bo to już nie są żarty – na tarczycę trzeba jednak uważać. Wsparciem dla mojego osłabionego organizmu stał się produkt o nazwie Kelp z Olimp Laboratories i to właśnie jemu chciałabym poświęcić dzisiejszy wpis.

Kelp – skład

Nie wiem, czy wiecie, ale Kelp to wodorost morski (tak, wodorost), który w pierwszej kolejności ma dostarczyć organizmowi brakującego jodu. Oprócz tego, zawiera również inne cenne składniki: fosfor, fluor, miedź, cynk, żelazo, witaminy (m.in. z grupy B, beta-karoten, K, C i E). 1 tabletka zawiera 150 µg jodu z morszczynu pęcherzykowatego.

Kelp – efekty

Jeśli chodzi o efekty, naturalnie nie pojawiły się one od razu. Trzeba było trochę odczekać, aż organizm zacznie reagować. Jakie były pierwsze reakcje? Wreszcie mogłam spokojnie popracować, bez żadnych zakłóceń. Wcześniej cały czas coś rozpraszało moją uwagę. A to głowa bolała, a to co czułam, że muszę sięgnąć po jakąś przegryzkę. A teraz nic z tych rzeczy – jestem w stanie w skupieniu przepracować przez wiele godzin. Ze snem przestałam mieć problemy gdzieś po miesiącu. Przedtem ciągle się budziłam, przekręcałam z boku na bok – to było nie do zniesienia. Generalnie mogę powiedzieć, że z dnia na dzień czułam się lepiej. Skończyły się również moje problemy z wiecznym katarem.

Kelp – opinia

Oczywiście to nie jest tak, że sam Kelp wystarczy na problemy z tarczycą. Tutaj potrzebne są jednak właściwe badania i w cięższych przypadkach odpowiednio dobrane leki. W moim przypadku nie było jeszcze ciężkich zmian tarczycowych, wyniki były, powiedzmy, tak na styk, dlatego suplement wspierający i wzmacniający organizm na tym etapie okazał się wystarczający. Możecie też sięgnąć po podobnie działający Odpormax.  

KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU

opiniotworczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Wypowiedzi użytkowników (opinie) nie stanową wypowiedzi serwisu.