Magmax B6 na zmęczenie – recenzja produktu

Zmęczenie, znużenie, przemęczenie, czy osłabienie – któż z nas temu nie ulega? Chyba każdego dopada co jakiś czas takie uczucie. Gorzej, gdy utrzymuje się ono przez dłuższy czas i uniemożliwia wykonywanie najprostszych czynności.

Ja niestety wpadłam w takie błędne koło osłabienia, co było związane z dużym stresem, nieodpowiednią dietą i – powiedzmy to sobie szczerze – zalewaniem się ogromnymi ilościami kawy. Pewnego pięknego dnia stwierdziłam, że już dłużej tak nie pociągnę i trzeba coś z tym zrobić. Z wstępnie przeprowadzonych badań wynikało, że aż nadto brakuje mi magnezu, toteż polecono mi wyposażyć się m.in. w jakiś suplement z tym pierwiastkiem, a także zainteresować się dietą bogatą w magnez. I tak oto dotarłam do strony producenta MagMax B6, na który to suplement ostatecznie się zdecydowałam.

Magmax B6 – skład

Tutaj małe zaskoczenie: zawartość to przede wszystkim magnez, ale nie tylko – tabletka spożywana 2 razy dziennie daje 200% zapotrzebowania na witaminę B1 oraz 286% zapotrzebowania na witaminę B6.

Magmax B6 – efekty

Początkowo sądziłam, że te tabletki na niedobór magnezu nic mi nie dadzą, jeśli chodzi o wzmocnienie i energię organizmu. Ok, rozumiem, ze mogę mieć jakieś tam niedobory, ale co jest w stanie przeskoczyć stresujące sytuacje, które miewam w pracy, a które mnie naprawdę wykańczają? Okazało się jednak, że ten suplement, wraz z dobrze dobraną dietą (zawierającą m.in. otręby i płatki owsiane, kaszę gryczaną, groch, banany), działa całkiem nieźle. Po około dwóch tygodniach od pierwszego „łyku” jakoś bardziej mi się chciało podnieść z wyrka, i nawet wracając z pracy po nadgodzinach miałam jeszcze moc ku temu, aby przygotować sobie jakiś zjadliwy kąsek na kolejny dzień. Takie dni zaczęły się powtarzać coraz częściej. Przeszły jakoś migreny, pojawiła się nawet chęć wzmożenia aktywności ruchowej. A, uwierzcie, ja jestem z rodzaju żółwiowatych i leniowatych. No, ale coś tam się we mnie ruszyło i to nawet mnie zmotywowało do tego, żeby się tak w kółko nie zamartwiać – w końcu praca to nie wszystko, no nie?

Magmax B6 – opinia

Tak więc, moi drodzy, może suplement to nie wszystko, czego organizm potrzebuje w chwilach znużenia i przemęczenia, ale na pewno jest to jeden z elementów koniecznych do tego, żeby przywrócić mu odpowiednią formę. Akiurat Magmax B6 sprawdził się całkiem nieźle, mogę go polecić z czystym sumieniem. Chociaż podobnie sprawdził się również Odpormax, który też z czystym sumieniem mogę polecić. Także bierzcie i wzmacniajcie się 🙂

 

 

Autor Postu: Magdalena

1 thought on “Magmax B6 na zmęczenie – recenzja produktu

    Boogi

    (7 czerwca 2017 - 11:17)

    Na zmęczenie to najlepszy sen!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.