Alcovit Med – recenzja produktu na kaca

To Twój najgorszy wróg, który zwala Cię z nóg. Taki jest kac i nikt ani nic tego nie zmieni. Zawsze sądziłem, że nie można się przed nim uchronić (mając za sobą grubą imprezę). Można jedynie łagodzić skutki. I tu przechodzimy do sedna…

Po jednej z imprez byłem tak „wymięty”, że myślałem, że to już mój koniec. Jakby się świat zapadał, mówię Wam. Za każdym razem problem był ten sam – nie potrafiłem określić, kiedy jest „ten moment”, żeby zwolnić tempo. Nie chodzi o to, że piłem jakoś diametralnie dużo, po prostu głowę mam dość słabą i w pewnym momencie muszę przystopować, aby potem móc znów się bawić. Niestety, ten moment zawsze przegapiałem.

W końcu stwierdziłem, że czas się trochę ogarnąć i zadbać o to, aby następnego dnia nie było armagedonu. Zacząłem czytać o środkach na kaca i tak znalazłem Alcovit Med.

Alcovit Med – opis

W wyborze tego proszku – bo to proszek jest – pomogło mi to, że miał on nie tylko zmniejszać moje cierpienia dnia następnego, ale również „obniżać ilość alkoholu i toksyn we krwi” i przez to sprawić, że następnego dnia obudzę się w dobrej formie. No i fajne było też to, że można to było zażyć albo przed imprezą, w jej trakcie lub po jej zakończeniu. Ja stwierdziłem, że wezmę przed – lepiej się zabezpieczyć jak najwcześniej. Aha, no i jeszcze jedno: Alcovit Med. Nie wchłania się z przewodu pokarmowego, co sprawia, że nie przedostaje się do krwiobiegu.

Alcovit Med – skład

Ten proszek jest oparty na składniku, o którym wcześniej nie słyszałem – silikacie mineralnym, którego główną właściwością jest zdolność do wiązania się z alkoholem i pozbywanie się go z organizmu. Oprócz tego w składzie znajduje się kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, fruktoza, naturalny sproszkowany owoc limonki, chlorofil i maltodekstryna. Jeszcze słowo o zażywaniu – trzeba rozpuścić proszek w ok. 200 ml wody i wypić. Na ulotce było jeszcze napisane, żeby nie stosować go dłużej niż 28 dni.

Alcovit Med – efekty

No to przejdźmy może teraz do tego, co się działo, po imprezie, przed którą zażyłem ten proszek. Generalnie piłem mniej więcej tyle samo – celowo nie ograniczałem się. I muszę przyznać, że jakiś efekt był, ale czy to było bardzo odczuwalne? Hmm… Jak się obudziłem (grubo po 12), to odczuwałem może i mniejszy ból głowy, ale uczucie ociężałości i mdłości pozostało i nie opuszczało mnie do końca dnia. Nie miałem za to problemów żołądkowych, które praktycznie zawsze występowały, także to też mogę zaliczyć do plusów. Ale w generalnym obrachunku to liczyłem, że to będzie dużo większy efekt. Tę „kurację” powtórzyłem za jakiś czas znowu i wtedy reakcja organizmu była dokładnie taka sama. Nie wiem, może na każdego to działa inaczej?

Alcovit Med – opinia

Chyba nie będę wielkim odkrywcą, jeśli powiem, że najlepszym sposobem na kaca pozostaje … umiarkowane picie. I nie chcę Was tu absolutnie nawracać czy coś, no ale obiektywnie rzecz biorąc to trzeba się w końcu nauczyć panowania nad sobą podczas melanżu, bo na dłuższą metę tak się po prostu nie da. Zmniejszać dawki, robić przerwy – to jest klu i wtedy wspomaganie takimi proszkami jak Alvovit Med daje większe efekty. Cudów nie ma – kolejny raz się o tym przekonałem 🙂

Post Author: Janek

2 thoughts on “Alcovit Med – recenzja produktu na kaca

  val

  (25 sierpnia 2017 - 10:11)

  Ja w ogole nie pije i problem z glowy polecam wszystkim

  Pan K.

  (25 sierpnia 2017 - 11:08)

  Ja pije szklanke wody przed snem i pomaga 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.