WIADOMOŚCI Styl życia

Categories:

Jak nie dać się robakom? Recenzja produktu na pasożyty Dexavil Forte

Jak nie dać się robakom? Recenzja produktu na pasożyty Dexavil Forte
Jakieś pół roku temu śmiertelnie obraziłam się na swoją siostrę. Powiedziała mi, tak prosto z mostu, że śmierdzi mi z ust i czuje to już od dłuższego czasu, zawsze ten sam zapach. Z tydzień się do niej nie odzywałam, no bo sorry – powiedzieć coś takiego własnej siostrze??? Kiedy już przeszła mi złość i emocje opadły, zaczęłam się zastanawiać, dlaczego ona wciąż czuje ode mnie zapach zgniłego jaja. Przecież myję normalnie zęby i nie stosuję diety jajecznej… Postanowiłam się zbadać – w tym celu wybrałam się do lekarza helmintologa, który zlecił badania krwi, tzw. parazytologiczne. I wiecie co, no jaja! Były, owszem, w przewodzie pokarmowym. Pierwotniaki jakieś się tam zagnieździły normalnie. Byłam w takim szoku, że długo nie mogłam dojść do siebie. Ale skąd, jak, dlaczego? W końcu stwierdziłam, że to już nieważne, że teraz trzeba szybko przeciwdziałać, zanim objawy się zaostrzą. Zalecono mi wsparcie suplementem przeciwpasożytniczym Dexavil Forte.

Dexavil Forte – opis

Pasożyty w organizmie to wcale nie taka prosta sprawa. Przeczytałam wiele historii osób, które nie mogły długo sobie z tymi robakami poradzić. Prawdę mówiąc obawiałam się, czy ta suplementacja będzie wystarczająca. No, ale z tego, co się dowiedziałam, to dobry produkt z mocnym składem i niektórzy pisali, że skutecznie oczyszcza cały organizm, bez względu na to, gdzie te pasożyty się znajdują. Całe szczęście, to kapsułki z naturalnymi składnikami, bez żadnej chemii. Dla mnie to ważne, bo czasami przy różnorakim leczeniu od tabletek dostawałam dziwnych reakcji alergicznych i źle mi się one trawiły.

Dexavil Forte – skład

Co do składu, to jeszcze wspomnę tylko, że tu działają dwa główne składniki: matcha i ekstrakt z zielonej herbaty. Obydwa były mi wcześniej znane, jednak nie sądziłam, że mają również takie właściwości lecznicze i potrafią walczyć z pasożytami. Naprawdę liczyłam na to, że wypłukają te robaki z mojego organizmu i będą chronić przed ich nawrotem.

Dexavil Forte – efekty

Obecnie jestem po pierwszej kuracji, która trwała 30 dni. I co? Producent obiecywał, że już po pierwszej kuracji pasożyty znikną, jednak jak wykazało badanie, niestety nie wszystkie zniknęły. Problem został rozwiązany powiedzmy w 60%. To już coś, to fakt. Czy odczułam poprawę stanu zdrowia? Powiem tak: wydaje mi się, że trawienie mam lepsze i czuję się tak jakoś lżej. Natomiast jeśli chodzi o śmierdzący oddech, to problem się zmniejszył, ale jeszcze nie zniknął do końca – moja siostra dalej nie chce siedzieć koło mnie… A tak na poważnie, to sama dalej go czuję (wcześniej jakoś nie zwracałam na to uwagi). To, co mnie natomiast mega pozytywnie zaskoczyło, to poprawa kondycji skóry, włosów i paznokci. Naprawdę jest widoczna!

Dexavil Forte – opinie

Podsumowując te moje wywody: Dexavil Forte, działa, owszem, ale to nieprawda, że już po pierwszej kuracji pasożyty znikają w całości. Na to potrzeba dużo więcej czasu. Zamierzam jeszcze ok 2 miesiące stosować ten suplement i zobaczymy, co będzie dalej. Na pewno jest dużo lepiej, już mi tak nie wali z ust. Ale liczę na to, że w kolejnym miesiącu lub dwóch ten odór zniknie całkowicie, tak jak reszta pierwotniaków i ich jaj. Trzymajcie kciuki!

KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU

opiniotworczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Wypowiedzi użytkowników (opinie) nie stanową wypowiedzi serwisu.