Jak nie dać się robakom? Recenzja produktu na pasożyty Dexavil Forte

Jakieś pół roku temu śmiertelnie obraziłam się na swoją siostrę. Powiedziała mi, tak prosto z mostu, że śmierdzi mi z ust i czuje to już od dłuższego czasu, zawsze ten sam zapach. Z tydzień się do niej nie odzywałam, no bo sorry – powiedzieć coś takiego własnej siostrze???

Kiedy już przeszła mi złość i emocje opadły, zaczęłam się zastanawiać, dlaczego ona wciąż czuje ode mnie zapach zgniłego jaja. Przecież myję normalnie zęby i nie stosuję diety jajecznej…

Postanowiłam się zbadać – w tym celu wybrałam się do lekarza helmintologa, który zlecił badania krwi, tzw. parazytologiczne. I wiecie co, no jaja! Były, owszem, w przewodzie pokarmowym. Pierwotniaki jakieś się tam zagnieździły normalnie. Byłam w takim szoku, że długo nie mogłam dojść do siebie. Ale skąd, jak, dlaczego?

W końcu stwierdziłam, że to już nieważne, że teraz trzeba szybko przeciwdziałać, zanim objawy się zaostrzą. Zalecono mi wsparcie suplementem przeciwpasożytniczym Dexavil Forte.

Dexavil Forte – opis

Pasożyty w organizmie to wcale nie taka prosta sprawa. Przeczytałam wiele historii osób, które nie mogły długo sobie z tymi robakami poradzić. Prawdę mówiąc obawiałam się, czy ta suplementacja będzie wystarczająca. No, ale z tego, co się dowiedziałam, to dobry produkt z mocnym składem i niektórzy pisali, że skutecznie oczyszcza cały organizm, bez względu na to, gdzie te pasożyty się znajdują. Całe szczęście, to kapsułki z naturalnymi składnikami, bez żadnej chemii. Dla mnie to ważne, bo czasami przy różnorakim leczeniu od tabletek dostawałam dziwnych reakcji alergicznych i źle mi się one trawiły.

Dexavil Forte – skład

Co do składu, to jeszcze wspomnę tylko, że tu działają dwa główne składniki: matcha i ekstrakt z zielonej herbaty. Obydwa były mi wcześniej znane, jednak nie sądziłam, że mają również takie właściwości lecznicze i potrafią walczyć z pasożytami. Naprawdę liczyłam na to, że wypłukają te robaki z mojego organizmu i będą chronić przed ich nawrotem.

Dexavil Forte – efekty

Obecnie jestem po pierwszej kuracji, która trwała 30 dni. I co? Producent obiecywał, że już po pierwszej kuracji pasożyty znikną, jednak jak wykazało badanie, niestety nie wszystkie zniknęły. Problem został rozwiązany powiedzmy w 60%. To już coś, to fakt. Czy odczułam poprawę stanu zdrowia? Powiem tak: wydaje mi się, że trawienie mam lepsze i czuję się tak jakoś lżej. Natomiast jeśli chodzi o śmierdzący oddech, to problem się zmniejszył, ale jeszcze nie zniknął do końca – moja siostra dalej nie chce siedzieć koło mnie… A tak na poważnie, to sama dalej go czuję (wcześniej jakoś nie zwracałam na to uwagi). To, co mnie natomiast mega pozytywnie zaskoczyło, to poprawa kondycji skóry, włosów i paznokci. Naprawdę jest widoczna!

Dexavil Forte – opinie

Podsumowując te moje wywody: Dexavil Forte, działa, owszem, ale to nieprawda, że już po pierwszej kuracji pasożyty znikają w całości. Na to potrzeba dużo więcej czasu. Zamierzam jeszcze ok 2 miesiące stosować ten suplement i zobaczymy, co będzie dalej.

Na pewno jest dużo lepiej, już mi tak nie wali z ust. Ale liczę na to, że w kolejnym miesiącu lub dwóch ten odór zniknie całkowicie, tak jak reszta pierwotniaków i ich jaj. Trzymajcie kciuki!

Autor Postu: Magdalena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.