Halitofast – tabletki na nieświeży oddech. Recenzja produktu

Nieprzyjemny zapach z ust pojawia się nie tylko po zjedzeniu czosnku. To może być oznaką czegoś poważniejszego, szczególnie, jeśli towarzyszy Ci nieprzerwanie, dlatego warto uważniej się temu problemowi przyjrzeć.

Też na początku myślałem, że chodzi po prostu o jedzenie. Wiadomo, nie zawsze człowiek ma przy sobie szczoteczkę, dlatego zawsze nosiłem przy sobie gumy do żucia, ale one coraz mniej pomagały, w dodatku dziewczyna nie chciała się już ze mną całować…. W końcu stwierdziłem, że coś jest nie tak – ta ciągła nadkwasota, czkawka i wciąż przykry zapach (nawet, gdy nie jadłem) poważnie mnie zaniepokoiły.

Halitofast – co to jest?

Skonsultowałem tę sprawę ze znajomym lekarzem, który stwierdził, że to halitoza – dolegliwość objawiająca się brzydkim zapachem z ust, na którą poradził mi zakup preparatu Halitofast. Pomyślałem: tabletki na nieświeży oddech? Serio? To działa? Ale nie powiedziałem tego głośno, tylko posłusznie udałem się do apteki i zakupiłem ten suplement. Do jego działania byłem nastawiony bardzo sceptycznie, ale skoro tak mi zasugerował lekarz, no to ok.

Halitofast – skład

Przyjrzałem się uważnie składowi i oto, co wyczytałem. Główne składniki aktywne to cynk oraz ekstrakt z ziela tymianku. W sumie niewiele, ale potem poczytałem trochę o ich działaniu i stwierdziłem, że to faktycznie może pomóc. Dowiedziałem się m.in tego, że cynk jest potrzebny w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej, natomiast tymianek wspiera utrzymanie świeżego oddechu.

Halitofast – efekty

Co z efektami? Cóż, brałem 2 tabletki dziennie i przez większość miesiąca specjalnych efektów nie widziałem. W końcu jednak coś ruszyło, bo dziewczyna znowu chciała ode mnie buziaki. Sam też czułem, że z moim oddechem jest lepiej. Może nie w 100%, jednak zmiany zaobserwowałem i to jest jak najbardziej na plus.

Halitofast – opinia

Generalnie zalecam nie przekraczać dziennej dawki, bo może do „grozić” solidnym przeczyszczeniem. Polecam również wykonanie dodatkowych badań, żeby wykryć, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy – wtedy lepiej będzie dobrać sposoby leczenia.

Autor Postu: Janek

2 thoughts on “Halitofast – tabletki na nieświeży oddech. Recenzja produktu

  Katee

  (8 lutego 2017 - 15:59)

  Moim zdaniem trzeba zacząć od konkretnych badań. Suplement diety w wielu przypadkach nie wystarczy

  Romka

  (8 lutego 2017 - 16:02)

  Oddech to ważna rzecz, warto o niego dbać i gdy coś się dzieje reagowac!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.