Gastramin – Suplement diety wspomagający trawienie

Problemy z trawieniem dotykają niemal każdego z nas. Jednego dotykają sporadycznie, innego regularnie, wpływając na codzienne czynności i uniemożliwiając efektywne działanie. W trosce o zdrowia każdego z nas powstał produkt o nazwie Gastramin. To preparat, który skutecznie eliminuje uciążliwe wzdęcia i zaparcia, bez względu na ich przyczynę.

W jego skład wchodzą między innymi:

– Imbir lekarski – cechuje się działanie rozkurczającym i wzmaganiem wydzielania soków trawiennych. Często stosowany w celu eliminacji problemów ze wzdęciami.
– Bulwa topinambura – zawiera bardzo dużą ilość błonnika i inuliny, która odpowiada za regulację flory bakteryjnej w organizmie. Roślina nazywana jest bardzo często naturalnym probiotykiem, posiadającym wiele korzyści zdrowotnych.
– Opuncja figowa – błonnik pozwalający na szybkie i bezproblemowe trawienie; skutecznie likwiduje wzdęcia i chroni przed chorobami jelit i żołądka.
– Korzeń lukrecji – skuteczny likwiduje bóle brzucha, które wywoływane są fermentacją w układzie pokarmowym. Jego wysokie stężenie prowadzi do szybkiego wypróżniania, likwidując problemy z zaparciami.
Działanie Gastraminu opiera się przede wszystkim na likwidacji wzdęć i napięć w jamie brzusznej, regulacji trawienia i przyspieszaniu procesu formowania i wydalania stolca. Jego niska cena zachęca do zakupu.
Opinie na temat preparatu są bardzo pochlebne. Edyta Madejska, specjalista ds. dietetyki, tak mówi o Gastraminie: „Niepełne wypróżnianie lub jego brak to problem milionów ludzi na całym świecie. Niektóre osoby, aby się go pozbyć, stosują przeróżne środki przeczyszczające, ale nie są one świadome tego, że nadużywanie tego typu produktów prowadzi do wielu zaburzeń zdrowotnych. Ja polecam Gastramin jako najbardziej naturalną i bezpieczną metodę na rozwiązanie kłopotów z zaparciami. Normalizuje wypróżnienia w sposób łagodny i skuteczny, a także dostarcza błonnika pokarmowego i innych, cennych substancji odżywczych.” Gdzie kupić? Gastramin dostępny jest na allegro i na stronie producenta.

Autor Postu: Magdalena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.