DX2 szampon przeciw siwieniu – recenzja produktu

Za młody, by siwieć – takie opinie często słyszałem za plecami. Czułem, że wobec siwych włosów, których w wieku 32 lat przybywało coraz więcej, jestem totalnie bezbronny. Codziennie przeglądałem się sobie w lustrze i zadawałem sobie pytanie, na które nie znałem odpowiedzi: „Jak pozbyć się siwizny?”. Potem przychodził moment prawdy i trzeba się było zmierzyć z tym, co jest faktem. Nie było to łatwe.

Pewnego dnia stwierdziłem, że nie mogę się tak po prostu poddać. Że czas już zdjąć kaptur i przestać się ukrywać. Że na pewno istnieją jakieś sposoby na siwiznę włosów. Zacząłem aktywnie wertować po internecie, aż natrafiłem na stronę z szamponem DX2.

DX2 – skład

Szampon przeciw siwieniu włosów – tak było na niej napisane. Zacząłem z zainteresowaniem czytać. Stosować regularnie, a włosy odzyskają naturalny, ciemny kolor. Zawiera wyciągi roślinne bogate w fitopigmenty – to one są odpowiedzialne za przywrócenie naturalnego koloru włosów.  Poza tym w składzie znalazł się również ekstrakt z alg i wyciąg z drożdży piwnych – elementów przyczyniających się do regeneracji włosów i poprawy ich elastyczności.

„Nie ma opcji, to musi zadziałać” – pomyślałem.

DX2 – efekty

No więc po dwóch miesiącach stosowania kuracji muszę powiedzieć, że … cudów oczywiście nie ma. Chyba żaden z szamponów nie jest w stanie zatrzymać proces siwienia. Można go ewentualnie spowolnić. U mnie wyglądało to tak, że naturalny kolor powrócił, ale w stopniu nie tak znacznym, jak się spodziewałem – po bokach dalej widać włosy przyprószone siwizną. Trochę lepiej jest na przedzie i czubku głowy i to nawet znajomi zauważyli. Cieszę się, że coś się zmieniło na lepsze, to dla mnie najważniejsze.

DX2 – opinia

Generalnie ten szampon nie wprowadził żadnej rewolucji w moim życiu. Kobiety nie zaczęły masowo pukać do mych drzwi (niestety). Tak jak napisałem powyżej, widzę jednak jakąś poprawę w pewnych partiach włosów. To, o czym zapomniałem wspomnieć, a co również jest na plus, to to, że kondycja włosów uległa poprawie – stały się mocniejsze, bardziej błyszczące, po prostu zdecydowanie lepiej wyglądają. Podsumowując, wydaje mi się, że trzeba pogodzić się z tym, co jest i zacząć dziękować, że np. nie jestem łysy.

 

Autor Postu: Janek

1 thought on “DX2 szampon przeciw siwieniu – recenzja produktu

    Mariusz

    (28 marca 2017 - 09:57)

    Siwienie w młodym wieku potrafi uprzykrzyć życie. Dobrze, że o tym napisałeś, nie czuję się z tym sam! Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.