Co na wzdęcia? Recenzja produktu Alugastrin Wzdęcia

Na blogach ludzie piszą o różnych rzeczach, np. o podróżach, modzie, kosmetykach. Ci bardziej ekstrawaganccy o traktorach, albo zamiłowaniu do żab. Ja natomiast napiszę dziś o … wzdęciach. To temat, który się rzadko porusza, ale dotyka on wielu. Jak sobie z nim radzić?

No cóż, mogę o tym napisać, bo sama tego doświadczyłam. Nadmiar gazu w jelitach, czyli właśnie wzdęcia, to problem nie dość, że wstydliwy, to jeszcze bardzo uciążliwy. Mnie dotykał praktycznie po każdym posiłku i utrzymywał się dość długo. Domyślałam się, z czego to może wynikać i to się potwierdziło podczas konsultacji lekarskiej – z nieregularnych posiłków i nieodpowiedniej diety. Całe szczęście (w nieszczęściu), że nie było to nic bardziej poważnego. W każdym razie oznaczało to, że nie muszę przyjmować jakichś poważnych leków – na początek miałam się wspomóc. No więc przedstawiam Wam Alugastrin Wzdęcia. Poprosić o to w aptece – to jest dopiero sztuka… Straszny wstyd, no ale co zrobisz, kupić musisz.

Alugastrin Wzdęcia – skład

Zanim kupiłam ten produkt, zaznajomiłam się z jego składem, bo jednak zawsze wolę wiedzieć wcześniej. Tu plus za naturalne składniki, którymi są: węgiel roślinny, drożdże piwne, kapsułka z żelatyny rybnej, ekstrakt suchy z propolisu. Porównałam to ze składem innych produktów tego typu i muszę obiektywnie stwierdzić, że proporcje są dość korzystne.

Alugastrin Wzdęcia – efekty

Co do efektów, te pojawiły się w sumie po kilku dniach stosowania (przyjmowałam 3 takie kapsułki dziennie). Mój brzuch nawet po obfitym posiłku nie był już tak bardzo wzdęty, chociaż wynikało to również z tego, że powoli ograniczałam produkty, które to wzdęcie najbardziej powodowało, czyli: tłuste mięso, frytki, duże porcje makaronu etc. Nie czułam też tak dużego rozdęcia w środku, jak kiedyś. Ilość gazów też się zmniejszyła. Po prostu organizm zaczął funkcjonować lepiej i sprawniej przy trawieniu.

Alugastrin Wzdęcia – opinie

Produkt jest dobry, pomaga zniwelować uczucie rozdęcia i przepełnionego brzucha. Ogranicza powstawanie gazów, jednak nie oszukujmy się – do tego potrzeba również pewnych zmian w żywieniu. Jeśli czujesz, że po zjedzeniu pewnych produktów „rozdyma” Cię, po prostu ogranicz ich spożywanie. No i jeszcze jedna ważna rzecz – gryź i przeżuwaj dokładnie i powstrzymuj się od rozmowy podczas tej czynności. To wszystko, łącznie z suplementacją, sprawi, że będziesz się czuć lepiej.

Post Author: Kasia

1 thought on “Co na wzdęcia? Recenzja produktu Alugastrin Wzdęcia

    Iwa

    (4 sierpnia 2017 - 09:55)

    Alugastrin jest ok, ale to fakt, najlepiej przestać obżerać się ciężkostrawnym żarciem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.