Co na nadmiar wody w organizmie – recenzja produktu Hydrodren

Na ogół jestem osobą spokojną, raczej nie choruję. Nigdy w życiu nie miałam migreny, a waga też raczej od liceum stoi w miejscu (szczęśliwie mam dobrą przemianę materii). Tym bardziej dziwne było to, że nagle zaczęłam być rozdrażniona, ciągle zmęczona, a kilogramy poszły w górę (dokładnie 5 kg w ciągu 2 miesięcy). Do tego pojawił się cellulit i zaczęły mi puchnąć stopy.

Po konsultacji ze znajomą lekarką okazało się, że przyczyną jest siedzący tryb pracy i źle dobrana dieta. Czytaj: uboga w płyny i bogata w zbyt dużą ilość soli. A powinno być zupełnie odwrotnie. No przepraszam, ale na to, że siedzę osiem, a często więcej godzin przy komputerze raczej nie mam wpływu – taka praca i nie chcę jej zmieniać, bo dobrze mi w niej i dobrze płacą. Co do diety…powiedziałam znajomej, że spróbuję coś z tym zrobić, to znaczy więcej pić i jeść produktów bogatych w wodę, ale wiedziałam, że nie będzie to proste. I tak też się okazało w praktyce. Spytałam jej, czy może mi doradzić jakieś tabletki, które pomogą mi usunąć nadmiar wody z organizmu, a ona na to, że mogę wypróbować Hydrodren. Postanowiłam opisać wam, jak ten suplement działa.

Hydrodren – opis

Złapałam się tego Hydrodrenu jak ostatniej deski ratunku, choć wiedziałam, że to tylko jeden z elementów „ratujących” i na pewno nie zdziała cudów. Ale znajoma twierdziła, że ze wszystkich ‘wspomagaczy’ to on ma najmocniejsze działanie i dość dobrze radzi sobie z nadmiarem wody i toksynami, a dodatkowo wspomaga trawienie i usprawnia metabolizm.

Hydrodren – skład

Zaufałam jej i kupiłam Hudrodren. Sprawdziłam, że w składzie są m.in. pokrzywa i mniszek, korzeń pietruszki, ziele pokrzywy, yerba mate, ziele skrzypu polnego i magnez. Nie powiem, całkiem bogaty skład jak na suplement. I co najważniejsze, naturalny. Znajoma powiedziała, że po tej kuracji na pewno poprawią mi się skóra, włosy i paznokcie i odczuję różnicę w codziennym funkcjonowaniu. No więc zaczęłam zażywać po 2 tabletki na dzień (obydwie przyjmowałam wieczorem).

Hydrodren – efekty

Znajoma miała rację w tym, że wzmocnią się włosy i paznokcie, jednak po skórze twarzy specjalnie nie widziałam poprawy. Co jeszcze mi się poprawiło, to na pewno nastrój – przestałam się tak denerwować i irytować na wszystko w około. Po około miesiącu zauważyłam, że tracę na wadze – na razie ubyło 2 kg, ale dla mnie to już sukces. Dalej bolała mnie głowa, ale już nie w takim stopniu, że myślałam, że wykituję. A to się wcześniej zdarzało. Gdy spotkałam się z Anią – znajomą lekarką, od razu stwierdziła, że dużo lepiej wyglądam. Powiedziałam, że dużo lepiej też się czuję, więc chyba Hydrodren działa.

Hydrodren  – opinia

Jeszcze nie skończyłam kuracji, ale już teraz mogę podzielić się spostrzeżeniami i powiem tak: warto włączyć Hydrodren do codziennej diety, bo faktycznie pomaga tę wodę odprowadzać. Człowiek czuje się lepiej we własnym ciele, bardziej lekko.

Jednocześnie muszę to napisać: sam Hydrodren nie wystarczy. Jestem właśnie na etapie konsultacji z dietetykiem i dopasowywania diety do mojej osoby. Jak już wszystko będę wiedzieć, dam Wam znać, co i jak i ile jeść, aby uchronić się przed nadmiarem wody w organizmie.

Nie zamierzam rezygnować z Hydrodrenu. To naturalne tabletki, więc raczej krzywdy żadnej mi nie wyrządzą i dobrze jest je mieć pod ręką. Także zachęcam do wsparcia organizmu w ten sposób.

Autor Postu: Kasia

1 thought on “Co na nadmiar wody w organizmie – recenzja produktu Hydrodren

    vitka

    (3 października 2017 - 18:38)

    Próbowałam Hydrodren, średnio się sprawdził jeśli chodzi o poprawę trawienia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.