6 sposobów na to, jak stać się bardziej atrakcyjnym w oczach kobiety

Ktoś inny pisząc o tej tematyce użyłby pewnie określenia „być jak samiec alfa”, ale ja go nie stosuję, bo mimo wszystko kojarzy mi się negatywnie. Owszem, określenie to ma wiele wspólnego z pierwszeństwem w grupie, przewodzeniem, dominacją, silnym charakterem, ale takiego faceta można określić inaczej, bardziej przyswajalnie i obrazowo: to po prostu prawdziwy facet z krwi i kości. Zgadzam się, że tacy najbardziej podobają się kobietom. Co zatem zrobić, żeby właśnie takim się stać?

1. Nabierz pewności siebie

Powiesz: łatwo powiedzieć. Powiem, bo sam to u siebie wprowadziłem i miało to duży wpływ na moje kontakty z kobietami. Nie mylcie pewności siebie ze sztucznym uśmiechem, brutalnością, zarozumiałością – to są cechy, które bardziej zrażą kobiety do Was, niż pomogą Wam je zdobyć. Co tak naprawdę oznacza pewność siebie? Dla mnie to świadomość własnej wartości, którą demonstruję na zewnątrz. Nie jakoś nachalnie, z głową wysoko uniesioną do góry, z zadęciem. Po prostu jestem w tym sobą. Patrzę na kobietę i nie myślę: za wysokie progi, na pewno jej nie zdobędę, jestem za słaby. Patrzę na kobietę i pierwsza moja myśl to: zdobędę ją. To jest klucz do wszystkiego. Nie przepraszaj za to, że jesteś, że żyjesz. Doceń to, jaki jesteś i myśl o tym, jakie są Twoje mocne punkty. Mów zawsze wyraźnie i w miarę głośno. Znaj swoją wartość. Wyeksponuj swoje mocne strony. Nie bój się mówić wprost o tym, co myślisz. To wszystko naprawdę działa!

2. Bądź szczery i autentyczny

To zrozumiałe, że w początkowej fazie znajomości nie chcesz od razu zdradzać od swoich pragnień i tajemnic, ale jeśli zależy Ci na zbudowaniu jakiejkolwiek więzi, nie oszukuj. Bajera może być, ale raczej w wersji oszczędnej i nie „z kosmosu”. Prędzej czy później to bajerowanie wpłynie niekorzystnie na relację z nią, bo ona po prostu wyczuje, że coś jest nie tak albo już na początku stwierdzi, że kręcisz. Pamiętaj – bajki są dobre dla dzieci. Szczerość wiąże się również z umiejętnością wyrażania własnego zdania, więc nie obawiaj się tego robić, nawet, jeśli czujesz, że to nie będzie po jej myśli. Ona bardziej doceni to, że jesteś w stanie „postawić się” i mieć odmienne zdanie na jakiś temat, niż ciągłe przytakiwanie i zgadzanie się z nią we wszystkim.

3. Miej dystans do siebie

Co to oznacza w praktyce? Nie traktuj wszystkiego śmiertelnie poważnie. To też umiejętność śmiania się z samego siebie oraz mówienia otwarcie o swoich wadach. To również przyjmowanie na bary krytyki, szczególnie w sytuacji, gdy ma ona wiele wspólnego z rzeczywistością. Pamiętaj, że nie ma ludzi doskonałych.

4. Bądź pozytywny i pokaż poczucie humoru

Dla kobiet bardzo ważne jest, aby facet umiał je rozbawić i rozweselić. Poczucie humoru i pozytywna energia często przełamują pierwsze lody, rozładowują napięcie i stresujące chwile. Tu wcale nie chodzi o to, żebyś na okrągło rzucał dowcipami – chodzi o to, żeby podczas spotkania zapewnić dobrą atmosferę. Nie myl tego również ze sztucznym śmianiem się ze wszystkiego i pozorowanymi uśmiechami. Uwierz mi, to nie przejdzie. Grunt to pozytywne nastawienie i luz!

5. Porażki przekuwaj w sukces

Sukces to coś, co bardzo przyciąga kobiety. Pomyślisz: no tak, ale ja nie stanę się nagle drugim Donaldem Trumpem. I dzięki Bogu! Po prostu realizuj konsekwentnie swoje plany, zamierzenia i chwal się ich zwieńczeniem. Chociażby to, że ukończyłeś 3-miesięczny kurs nurkowania. Albo nawet, że biegasz już drugi miesiąc (możesz zapytać jej na przykład, czy do Ciebie dołączy). Serio, nawet małe rzeczy potrafią zrobić wrażenie.

6. Po prostu bądź sobą

Cechą prawdziwego mężczyzny nie jest na pewno usilne kreowanie się na ideał. Pierwsze pytanie: kto to jest idealny mężczyzna? Znasz takiego? Bo ja nie. Nie ma mężczyzn idealnych i to pierwsza zasada, której powinieneś się trzymać. Moja rada jest taka: bądź sobą we wszystkim, co robisz. Wiąże się to poniekąd ze szczerością i autentycznością, o której pisałem powyżej. Bądź naturalny i akceptuj to, że popełniasz błędy. W końcu każdy z nas je popełnia. Jeśli będziesz odgrywał rolę kogoś innego, kogoś, kto nie istnieje tak naprawdę, dziewczyna nigdy Ci nie zaufa.

Wiem: nad wdrożeniem i trzymaniem się tych zasad trzeba trochę popracować. Ale uwierz mi, że ta praca zaowocuje i przyniesie zainteresowanie w oczach kobiet. Sam na sobie to sprawdziłem, dlatego wiem, że to ma sens. Możesz to zrobić!

Autor Postu: Janek

8 thoughts on “6 sposobów na to, jak stać się bardziej atrakcyjnym w oczach kobiety

  Emil

  (16 listopada 2016 - 15:32)

  Ja bym do tego jeszcze dodal zmianę stylu ubierania się. Ja to zrobiłem – z koszul i porozciąganych swetrów przerzucilem się na dopasowane sportowe marynarki i swetry, porzuciłem też ulubiony czarny kolor. Kolezanki z pracy od razu zaczely mi się uważniej przygladać 🙂

  Kamil

  (16 listopada 2016 - 15:33)

  Ja zaczalem chodzic na silownie i wyorbilem miesnie. Wcześniej waga musza teraz wygladam wreszcie powaznie

   Ewka

   (16 listopada 2016 - 15:33)

   Ale wiesz ze mieśnie to nie wszystko?

   Kaśka_Z

   (16 listopada 2016 - 15:36)

   U mnie facet zyskuje jeśli ma coś do powiedzenia, jest zabawny, interesujący, a nie przypakowany..

  Karolek

  (16 listopada 2016 - 15:34)

  Dzięki za ten wpis Janek, fajnie ze skupileś się na wnetrzu a nie wyglądzie zewnętrznym jak wszyscy…

  Daro_888

  (16 listopada 2016 - 15:35)

  „Porażki przekuwaj w sukces” – łatwo powiedziec…

   Stefek

   (16 listopada 2016 - 15:35)

   Chyba nie doczytaleś tego co poniżej tam jest o tym żeby zaczynać od małych rzeczy

  Tymoteusz

  (16 listopada 2016 - 15:38)

  Janek ma racje trzeba popracowac nad zachowaniem w stosunku do dziewczyn bo one na to zwracaja uwage

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.